פוקימון השבוע #010

היי כאן לוק והיום (שוב) לכבוד הספיישלים של ארקיאוס והמשחק החדש אני הולך לעשות חלק שני לטור הקודם (סוג של) בטור הזה

אני הולך להרחיב על תהליך הבריאה וההיווצרות של ארקיאוס אז בואו נתחיל!

אז דבר ראשון שצריך לדעת על ההיסטוריה של ארקיאוס זה הביצה שממנו בא ארקיאוס שאומרים שהיא הולידה את ארקיאוס ואת העולם ביחד איתו,

הביצה היא עדיין מסתורית מאוד ויש עוד הרבה שלא יודעים עליה.

עכשיו נדבר על האופן שבו (מאמינים) שארקיאוס יצר את הפוקימונים האגדיים ואת המטרה של כל אחד:

ראשית, ארקיאוס יצר את דיאלגה (שיצר את הזמן), פאךקיה (שיצר את המרחב) וגיראטינה (שיצר חומר אפל). אחרי זה, ארקיאוס יצר את שומרי האגם אזלף מספריט ויוקסי שייתנו את החוכמה, רגש ואת כוח הרצון. ועם התהליך של יצירת העולם נולד לו חלל חדש הידוע בתור חלל האולטרה ששם נולדו קוסמוג (בסופו של דבר לונאלה וסולגלאו) ונקרוזמה. עם היצירה שלהם נוצר כוכב הפוקימונים הידוע בתור כדור הארץ ועם יצירתו של כדור הארץ נוצרו גראודון (פוקימון האדמה), קיוגר (פוקימון הים) וריקוואזה (פוקימון השמיים) עם היווצרות האדמה נוצר היטראן שייצג את המגמה, דיאנסי שייצגה את היהלומים, וולקאניון ורג'יגיגאס שעליו נדבר עוד רגע. עם בריאתו של כדור הארץ נוצרו גם: זרניאס (פוקימון החיים), איבלטל (פוקימון ההרס) וזייגארד (פוקימון הסדר ששומר על האיזון בעולם). איתם גם נוצרו הג'ינים: לאנדורוס, ת'נדרוס וטורנדוס. אחרי זה זרניאס יצר את מיו ומיו יצר את בני האדם ואת הפוקימונים. רג'יגאס יצר את חמשת הרג'ים (רג'ירוק רג'יאייס רג'יסטיל רג'ילקי ורג'ידראגו) שייצגו את: עידן הדרקונים העתיק, עידן האבן, עידן הקרח, עידן המתכת (המודרני) ועידן החשמל שזה קשור לעתיד. קיוגר יצר את מנאפי מה שהוביל לפיון. רייקוואזה יצר את לוגיה והו הו מה שהוביל ליצירתם של שלישיית הכלבים והציפורים.

Legendary Pok3Fmon

זה חלק ממה שמאמינים שקרה ואם הייתי מציין הכל היינו כאן לעוד הרבה זמן. חשוב לציין שלא אני המצאתי את זה, הערה קטנה: זה איך שאנשים מאמינים שזה קרה למרות שזה לא אושר רשמית.

עכשיו נדבר על הצלחות של ארקיאוס. הצלחות נותנות לארקיאוס את הכוח לשנות את הסוג שלו ולהיות רק הסוג של הצלחת שהוא מחזיק. ארקיאוס הוא הפוקימון היחיד עם המכניקה הזאת (חוץ מסילבאליי אבל זה שונה טיפה) מאיפה הצלחות באו זה עדיין תעלומה שאפשר רק לקוות שיתנו לנו עליה תשובה.

 

p1bpocqsr6p71

אז זה היה הכל להיום מקווה שנהנתם תכתבו לי בתגובות פוקימונים שהייתם רוצים שאני יעשה עליהם טור וזה כנראה ייבחר (אם לא לטור הבא אז לטורים הבאים). נתראה שבוע הבא!

 

אתם יכולים להיכנס לכל פוקימוני השבוע דרך: לחיצה כאן


149

לחצו כאן כדי להיכנס לעמוד הפוקידע של ארקיאוס

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
19 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סולרוק

תודה על הטור השני

סקורבאני

אדיר!

צבי

הצלחות האלה היו הם יצוג אצל ארכאוס של כל פוקימון אגדי שארקיאוס יצר את האגדיים האחרים נוספה בגופו צלחת שהציגה שהוא היוצר שלהם

Ash-Greninja

וואו איזה הסבר ארוך…
דרך אגב, ארקיאוס יכול להשתנות לסוג פיה?

eevee boy

כן אני חושב

Luna

תודה על הטור! יש לי בקשה שלא קשורה לפוקימונים הבאים בטור, הטור כתוב באופן מאוד מילולי. זה לא דבר רע, אבל יש ב גם הרבה שגיאות כתיב, שגיאות דקדוקיות וטעויות בכתיבת השמות של פוקימונים, ופשוט קשה לקרוא ולהבין ככה את הטור. אשמח מאוד אם זה יטופל. תודה!