פוקימון שאפל, פוקימון גו, איוונט וולקאניון, דור שלישי בפוקידע

היי כולם, כאן יובל – והיום, אני רוצה לעדכן אתכם בפוקימון שאפל ואיוונט שפורסם היום.

כמה אתגרים חדשים החלו בפוקימון שאפל ואיוונט. הראשון במעלה הוא תחרות מגה בידריל. שלב זה הוא שלב פרסים. ראשית, 300 המובילים בצפון אמריקה, 200 באירופה & 1,000 ביפן יקבלו בידריל ו -3 מגה ו3 מהירות רמה מקסימלית. 1,600 המובילים בצפון אמריקה, 1,000 באירופה & 5,000 ביפן יקבלו בידרילייט ו -2 מגה ו2 מהירות ורמה מקסימלית. 8,000 בצפון אמריקה, 5,000 באירופה & 25,000 ביפן יקבלו בידרילייט, העלאת רמת מקסימלית ומגה ספידאפ. 20,000 המובילים בצפון אמריקה, 13,000 באירופה & 60,000 ביפן יקבלו בידרילייט וכן עיכוב משבש. 26,000 המובילים בצפון אמריקה, 18,000 באירופה & 80,000 ביפן יקבלו כוח לתקוף את השיבוש מעכב. כל השחקנים האחרים יקבלו כוח התקפה. לאחר מכן, במה מיוחדת כדי לקבל את הפוקימון והופעת סלקינג. זה יפעל עד ה -11 באוקטובר 2016 לאחר מכן, חזרה על קרב הסלמת Keldeo רזולוט, הטופס החל עם כל הפרות החדשים. וזה יפעל עד ה -11 באוקטובר 2016 לבסוף, תתחיל חזרה על במת Mewtwo המיוחדת. וזה יפעל עד 4 באוקטובר 2016


ולנושא אחר לגמרי – יצאה גרסה חדשה לפוקימון גו!

מה שונה בגירסה החדשה?

1. יופיעו המיקומים של הפוקימונים שתפסתם.

2. מאמנים יוכלו לתפוס פוקימונים ולהשתמש בקטורת בעזרת פוקימון גו פלוס (הצמיד)

3. תיקוני באגים

___________________________________________________________________

איך מעדכנים? (אנדרואיד)

נכנסים לקישור של האתר https://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-39-0-release/pokemon-go-0-39-0-android-apk-download/

ומורידים דרך קובץ ההורדה.

לאחר ההורדה פתחו את הקובץ – ואז אשרו את העדכון – החלפת יישום.

פתחו את המשחק ותמשיכו להנות!

איך מעדכנים לאייפון?

צריך שיהיה לכם משתמש אמריקאי\ אוסטרלי\ ניו זילנדי.

התחברו למשתמש הזה וחפשו באנגלית pokemon go ולחצו על הכפתור עדכן. דרך אגב – הפריט הלביש של ניאנטיק, פוקימון גו פלוס יצא לא מזמן לחנויות ואפשר להזמין אותו!


וולקאניון איוונט – פוקימון אומגה רובי & אלפא ספיר

כמה הפצוות של וולקאניון באירופה אושרו. בשוודיה, וולקאניון יחולק מ -1 באוקטובר עד 23 בנובמבר בשעת GameStop, Webhallen & spel & santshop, ויהיה אפשרי לקבל את הקוד הסידורי עבור וולקאניון.


הפוקידע המלא

מי לא זוכר איך גולת הכותרת של האתר היה הפוקידע המלא. הפוקידע היחיד בארץ שהכיל מידע על כל 719 הפוקימונים. הסיבה שהוחלט להוריד אותו הייתה בגלל עניין עיצובי, ומאז קרו כל מיני דברים, והוחלט להתחיל להחזיר את הפוקידע אפילו בעיצוב ישן, וזה מה שקורה! כל שבוע אנחנו נחזיר דור חדש לאתר, השבוע זה יהיה הדור השלישי! אתם תשימו לב שחלק מהעמודים לא באותו עיצוב, והמידע לא הכי עדכני, אבל החלטנו שיותר חשוב שיהיה פוקידע ונשקם אותו, מאשר שניצור אותו מחדש, ולכן כל שבוע תקבלו דור חדש, וכשנסיים נתחיל לעבוד לאט לאט על שיקום שלו, עד אשר הוא יושלם.

עד כאן, יובל.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות