פוקימונים בסופר סמאש ברוס אולטימייט

שלום לכולם כאן מלאך המוות הכחול שלבוש בירוק כותב לכם.super smash bros ultimate pokemon trainer 4

היום יצא לא אחר מסופר סמאש ברוס אולטימייט ואיתו יצאו מלא אבל מלא פוקימונים והיום אספר לכם על רובם.

הפוקימון הראשון הוא איינסינרואר – פוקימון האש ההתחלתי מאלולה הוחלט להתווסף למשחק ואיתו עוד 8 מצבים שלו ביינתים לא ידוע איפה להשיג אותו ומה היכולת שלו.

פיקאצ'ו ופיצ'ו – הפוקימונים הקטנים והחמודים שכולנו מכירים גם במשחק הם יהיו זכרים והמתקפות של פיצ'ו לא ידועות ושל פיקאצ'ו יהיו טאנדר ג'ט, סול באש, קוויק אטאק, טאנדר ווולט סוויטצ' ובנוסף יהיו לו את הצורות פיקאצ'ו לאיברה ופיקאצ'ו נקבה.

ג'יגאליפאף – כל מי שצפה בעונות הראשונות יכיר את השיר של ג'יגאליפאף ובמשחק הוא משתתף בתור דמות וכמובן המתקפות שלו עוד לא ידועות לקהל הרחב.

מיוטו – מי לא מכיר את האגדי האהוב והמוכר שכיכב בסרט הראשון וכידוע לכם כרגע המתקפות שלו לא ידועות חוץ מזה שהוא מתפתח למגה מיוטו Y.

לוקאריו – הפוקימון שמספרים עליו שיכול להרגיש הילות נמצא במשחק ומה שידוע עליו ביינתים זה שהוא מתפתח למגה לוקאריו.

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/381/780/da9.png

גרנינג'ה – הפוקימון שפעם באלף שנה הנשמות שלו ושל המאמן מתחברות והוא הופך לפוקימון עוצמתי מופיע יחד עם צורתו אש גרנינג'ה.

מאמן פוקימונים – רד האהוב שלנו מגיע למשחק ומה שידוע ביינתים זה שהוא ישתמש בצ'אריזרד סקווירטל ואייויזאור והפעם תוכלו לבחור בינו לבין לייף.

בנוסף לכל אלה יש גם פוקיבול ומאסטר בול הנה הפוקימונים שנמצאים שם:

אברומאסנו, ארטיקונו, ארכאוס, בידריל, בלוסום, בלאסטויז, בונסלי, סלבי, צ'נסי, צ'אריזרד, צ'ספין, צ'יקוריטה, קלאפרי, סינדקוויל, דארקראי, דדנה, דיאוקסיוס, אלקטרוד, אנטיי, איווי, פנקין, פלאטצ'לינג, גארדוויר, ג'נסקט, גיראטינה, גוגואט, גולדיין, גראודון, גלופין, הייטמונלי, הו-או, איינקיי, ג'יראצ'י, קלדאו, קופינג, קיוגר, קיורם, לאטיאס ולאטיוס, לוגיה, מנאפי, מריל, מאלוטה, מיאו, מיו, מטאגרוס, מולטרס, מונצ'לקס, אוניקס, אושוואט, פאלקיה, פיפלאפ, פוריגון 2, ראיקו, סיזור, סנייבי, סנורלאקס, ספיופה, סטאריו, סטארמי, סוויקון, סווירליקס, טוגפי, טורצ'יק, אנון, ווינאזור, ויקטיני, וויביל, וויזינג, וואבאפט, זארניאס, זאפדוס זורוראק, ביוואר, אלולאן ראיצ'ו, וולפיקס, אלולאן וולפיקס, אברה, אלולאן אגזקיוטור, דיטו, טוגדג'דאמארו, פיוקומוקו, מימיקיו, טאפו קוקו, סולגאלו, לונאלה ומארשאדו.

בכל מקרה סליחה על החפירה תחזרו בפעם הבאה כי אם לא מלאך המוות הכחול יבוא אליכם.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
DaSushi
DaSushi
23 במרץ 2019 17:44

חלק מהפוקימונים הם רק בזה של סמאש לווי יו ולתרידיאס

loozariyus
7 בדצמבר 2018 12:39

מעניין
אותי כדאי שאני אקנה את זה לסוויץ' שלי