פרקים לצפייה ישירה – שבוע רביעי + הפוקידע המלא

שוב שלום לכם,
 

כמו בשבועות האחרונים, גם הפעם אנחנו מביאים לכם 10 פרקים, המאגר שלנו ממשיך להתמלא לאט לאט, אנחנו כרגע עם 35 פרקים ונמשיך הלאה.
 

אני רק אזכיר- כל הפרקים תורגמו ע"י צוות Poke-IL, אנחנו מבחינתנו רק מביאים לכם את מה שרציתם, בפלטפורמה דומה. כרגע מדובר רק על צפייה ישירה.

כדי להגיע לפרקים אתם תצטרכו להגיע לקטגוריית הורדות -> פרקים מתורגמים לצפייה ישירה. בהמשך זה יכלול את כל המאגר שהיה בPoke-IL ועוד פרקים שלא שוחררו!

בפעם הזאת אנחנו מביאים לכם 5 פרקים מסאגת XY ו5 פרקים מסאגת מסעות קאלוס. אנחנו נשתדל להביא לכם את הפרקים לפי סקר, רק שאנחנו נאפס אותו ותצביעו מחדש, כל סקר כזה יהיה תקף לשבועיים. אנחנו חושבים שבשבוע הבא נביא גם משהו אחר- אם זה ספיישלים & סרטים או עונה אחרת- תלוי בכם.

פרקים לצפייה ישירה – סאגת XY

XY016 XY017 XY018 XY019 XY020
פרק 16 פרק 17 פרק 18 פרק 19 פרק 20
 

פרקים לצפייה ישירה – סאגת XY – מסעות קאלוס

XY055 XY056 XY057 XY058 XY059
פרק 55 פרק 56 פרק 57 פרק 58 פרק 59

– לחצו על התמונה כדי להגיע לעמוד הפרק לצפייה

כרגיל, תצפו לעדכון עם פרקים חדשים בשבוע הבא ביום רביעי.

** כמובן שאם אתם נתקלים מתישהו באיזשהי בעיה, אתם יכולים תמיד לפרסם תגובה (גם כאורחים) בעדכון הנוכחי או בעמוד שבו אתם נתקלים בבעיה.

הפוקידע המלא

אני מקווה שתגיעו לחלק הזה של העדכון, בכל אופן- הבטחתי לפני חודש+ שאני אחזיר את הפוקידע וזה התעכב, אז כרגע החזרתי עבורכם את הדור הרביעי והחמישי (תוכלו להגיע אליו דרך עמוד הפוקידע המלא) ובשבוע הבא אני אביא לכם את הדור השישי.

המשמעות ברגע שנסיים להחזיר את הכל זה שנוכל להתפנות בין היתר בלעדכן את העמודים הקיימים וכמובן להתארגן לדור השביעי! אנחנו נעדכן יותר כשיהיו לנו פרטים, אבל בהחלט נוסיף את הדור השביעי לאתר – כמה שיותר מהר.

עד כאן להיום, תיהנו :)

0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות