התרגום חזר! פרק 11 של הסאגה החדשה יפורסם ביום ראשון!

פרקים לצפייה ישירה – שבוע 11

שוב שלום לכם,
 

הפעם אנחנו מביאים לכם 10 סרטים, המאגר שלנו ממשיך להתמלא לאט לאט, אנחנו כרגע עם 110 פרקים ואנחנו ממשיכים בכל שבוע להביא לכם עוד ועוד פרקים.

 

אני רק אזכיר- כל הסרטים שמתורגמים לעברית ->תורגמו ע"י צוות Poke-IL, אנחנו מבחינתנו רק מביאים לכם את מה שרציתם, בפלטפורמה דומה. כרגע מדובר רק על צפייה ישירה.

 

כדי להגיע לפרקים אתם תצטרכו להגיע לקטגוריית הורדות -> פרקים מתורגמים לצפייה ישירה. בהמשך זה יכלול את כל המאגר שהיה בPoke-IL ועוד פרקים שלא שוחררו!

 

בפעם הזאת אנחנו מביאים לכם את עשרת הסרטים שנותרו לנו במאגר, כעת מה שנשאר לנו במאגר 15 פרקים של אינדיגו, 9 של ליגת סינו, 3 של שחור לבן וספיישלים.

 

התכנון שלי כרגע זה לסיים עם הפרקים, יש עוד 27 פרקים שתקבלו בשלושת השבועות הבאים, ואז נשאר עם ספיישלים, שהסבירות היא שאני אפרסם את כולם במכה אבל זה ייקח קצת יותר זמן (לא בהכרח ברביעי בעוד חודש).

 

מעבר לזה- ופה העניין החשוב- ביום שישי הקרוב בעדכון שלי אני אספר לכם לגבי ההמשך הנוגע לתרגום, יש חדשות טובות שיעניינו אתכם, לגבי פרקים שלא פורסמו עדיין, שווה לחכות.

 

הסרט ה-5

הסרט ה-6

הסרט ה-7

הסרט ה-8

הסרט ה-9

https://www.pokemon-il.co.il/Ash/Movies/7.jpg https://www.pokemon-il.co.il/Black_Star/Movies/M8/Pic1.png https://www.pokemon-il.co.il/Black_Star/Movies/M9/Pic1.png

הסרט ה-10

הסרט ה-11

הסרט ה-13

הסרט ה-14

הסרט ה-15

 

 

– לחצו על התמונה כדי להגיע לעמוד הסרט לצפייה

 

כרגיל, תצפו לעדכון עם פרקים חדשים בשבוע הבא ביום רביעי.

 

** כמובן שאם אתם נתקלים מתישהו באיזשהי בעיה, אתם יכולים תמיד לפרסם תגובה (גם כאורחים) בעדכון הנוכחי או בעמוד שבו אתם נתקלים בבעיה.

 

עד כאן להיום, תיהנו 🙂

על המפרסם

Ash

שמי עידן, אני מייסד האתר, אחראי על האתר ב-12 השנים האחרונות.

1
תגובות

avatar
1 Comment threads
0 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 עורכי התגובות
דוד Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
דוד
אורח
דוד

אפשר תרגום לעונה 8.