פרקים לצפייה ישירה – שבוע 12- ועוד פרטים מעניינים לגבי העתיד.

שוב שלום לכם,
 

הפעם אנחנו מביאים לכם את השלושה פרקים האחרונים שיש לנו במאגר. משבוע הבא הצורה שבה העדכון הזה יתפרסם ישתנה.

 

אני רק אזכיר- כל הפרקים שמתורגמים לעברית ->תורגמו ע"י צוות Poke-IL, אנחנו מבחינתנו רק מביאים לכם את מה שרציתם, בפלטפורמה דומה. כרגע מדובר רק על צפייה ישירה.

 

כדי להגיע לפרקים אתם תצטרכו להגיע לקטגוריית הורדות -> פרקים מתורגמים לצפייה ישירה. בהמשך זה יכלול את כל המאגר שהיה בPoke-IL ועוד פרקים שלא שוחררו!

 

בפעם הזאת אנחנו מביאים לכם 3 פרקים של שחור ולבן ובזה אנחנו מסיימים עם הפרקים הישנים. יש עוד את הספיישלים לפרסם אבל זה פחות לחוץ ואין לי בעיה לפרסם את זה לא בעדכון שבועי.

 

התכנון שלי קצת השתנה ממה שרשמתי שבוע שעבר כי דברים השתנו. אני שמח לומר שהחל משבוע הבא אנחנו נפרסם לכם ביום רביעי את שאר הפרקים שלא פורסמו מעולם, החל מפרק 83 עד 93.

 

כל שבוע אתם תקבלו פרק אחד חדש בדיוק כמו שהיה בpoke-il – ואני מדגיש- מעונה 18 פרקים 83 עד 93, לא משהו מעבר- נכון לעכשיו.

 

שחור ולבן – פרק 6

שחור ולבן – פרק 7

שחור ולבן – פרק 8

 

– לחצו על התמונה כדי להגיע לעמוד הפרק לצפייה

 

** כמובן שאם אתם נתקלים מתישהו באיזשהי בעיה, אתם יכולים תמיד לפרסם תגובה (גם כאורחים) בעדכון הנוכחי או בעמוד שבו אתם נתקלים בבעיה.

 

** משהו שחשוב לי לומר כי אני ממשיך לקבל על זה שאלות בצ'אט ובמיילים-> אנחנו לא אתר תרגום. אני מבין שהרבה מכם רוצים שנתרגם את עונה 19 כי חלקכם בYES ולא תהיה לכם אפשרות לראות את הסדרה. זה ברור לי ולשאר הצוות.

אבל זה לא משנה את זה שאנחנו לא צוות תרגום. הסיבה שאנחנו מפרסמים פרקים מתורגמים (לפי שפספס) היא כי עשינו שיתוף פעולה עם האתר שתרגם את הפרקים שהחליט להפסיק לתרגם לשמור על הפרקים כדי שאתם- הגולשים – תוכלו להמשיך ולצפות בהם מתי שתרצו.

יתר על כן- האם יש סבירות כלשהי כזו או אחרת שבעתיד כן נפרסם פרקים עתידיים? התשובה היא כן. אבל זה לא כרגע מסיבה פשוטה- אנחנו מאוד עמוסים מבחינת לימודים ולהוסיף לזה תרגום זה לא ריאלי, משמע אנחנו צריכים מתרגמים. מדובר על אנשים שמכירים את הסדרה- שיודעים לתרגם מאנגלית לעברית ברמה טובה. אם אתם אנשים כאלה- יש את עמוד יצירת הקשר- תציעו בקשה להצטרף כמתרגמים ואנחנו נעדכן אתכם אם אתם מתאימים.

אני באמת מבקש שתפסיקו לבקש מאיתנו לתרגם. תשמחו עלינו שאנחנו מבינים אתכם ואם הייתה לנו את האפשרות זה כבר היה קורה ולא הייתם צריכים לבקש.

 

וזהו. מצטער על העדכון המאוחר- כמו שאמרתי- יש לנו חיים עמוסים. שיהיה המשך שבוע מהנה!

0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות