תזכורת למי ששכח – הסדרה חוזרת מהפגרה ביום שישי, והפרק יתפרסם בתרגום לעברית בשבת!

פרקים מושעים

פרקים מושעים אלו פרקים שלא שודרו במקום מסוים בעולם, או בכלל.

לכל פרק שהושעה ישנה סיבה להשעיה. בעמוד זה אתם יכולים לראות את הפרקים שהושעו, ומדוע הושעו.

מס' שם הפרק תמונה
EP018 היופי והחוף 018
הפרק הושעה באמריקה משום שבמהלך הפרק מתרחשת תחרות יופי, ובה ג'יימס רוצה לזכות. כדי לזכות, הוא משתמש בחליפת גוף מתנפחת, כדי ליצור חזה גדול, ובכך לנצח. מאוחר יותר, שודר הפרק באמריקה, אך כשהקטעים הללו של ג'יימס לא נמצאים בפרק.
EP035 אגדתו של דרטיני 035
הפרק הושעה באמריקה מכיוון שבפרק הופיעו כלי נשק, זה קצת מוזר שהחליטו "להעלים" את הפרק מכיוון שבפרק הזה אש תפס 29 טורוס וברוק נתן לו כדור ספארי כדי שיתפוס את ה-30.
EP038 פוריגון החייל החשמלי 038
הפרק הושעה בכל העולם. פרק זה הושעה מפני שבמהלך הפרק, השתמש פיקאצ'ו במתקפה, שיצרה אורות מהבהבים, שגרמו לכ-700 ילדים שצפו בפרק להישלח לבית החולים מפני שחלו באפילפסיה. לאחר האירוע שהתרחש, לא שודר הפרק יותר ביפן, ולא בשום מקום אחר בעולם.
EP065 חטיפה חגיגית 065
הפרק הושעה בארה"ב לאחר שידור הפרק. אישה שצפתה בפרק, שלחה מכתב ובו כתבה שג'ינקס היא סטריאוטיפית של האפרו-אמריקאים. לאחר מכן, הפרק לא שודר בטלוויזיה, אך הוא נמצא בקלטות הוידאו של פוקימון. מאוחר יותר, הפרק שוב שודר ביפן, כשהפעם, צבעה של ג'ינקס שונה לסגול.
EP252 מערת הקרח! 252
הפרק הושעה בארה"ב ובשאר המדינות, מלבד יפן. בפרק זה הופיעה ג'ינקס, כשצבע עורה הוא שחור. בגלל המקרה הקודם שהתרחש עם ג'ינקס ("חטיפה חגיגית"), החליטו שלא לשדר את הפרק הזה.
AG101 קרב רעידת אי! ברבוץ' נגד וויסקאש!! AG101
הפרק הזה לא שודר בשום מקום, אפילו לא ביפן. זמן-מה לפני ששודר הפרק, התרחשה רעידת אדמה ביפן. מפני שבפרק ישנה רעידת אדמה, החליטו שזה לא מתאים לשדר את הפרק באותו זמן, והחליטו לדחות את מועד השידור שלו. אך מאז, שכחו את הפרק, והוא לא שודר אף פעם.
BW023 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 1) BW023
הפרק הזה, ביחד עם הפרק שאחריו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW024 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 2) BW024
הפרק הזה, ביחד עם הפרק שקדם לו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק הראשון, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW026 A Fishing Connoisseur in a Fishy Competition! BW026
הפרק נדחה ביפן בגלל צונאמי שהתרחש ביפן זמן קצר לפני שידור הפרק. היות והפרק הכיל, ככל הנראה, שטפונות או גלים גדולים, הוחלט לדחות אותו ולקבוע לו תאריך חדש. בניגוד לפרקים של צוות רוקט וצוות פלזמה, הפרק אכן שודר במועד מאוחר יותר, כשהוא, ככל הנראה, נערך מחדש בכדי להתאים את הפרק לעלילת הסאגה.
SM064 Ash and Passimian! A Touchdown of Friendship!! 064
הפרק הזה לא שודר בארה"ב בגלל אש שלובש צבע פנים כהה הדומה לשחור פנים במהלך המחצית השנייה של הפרק, על מנת לחקות את הופעתו של פאסימיאן.
הפרצוף השחור נתפס כסטריאוטיפ גזעני שלילי של אפרו-אמריקאים בארצות הברית.
4.6 12 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
27 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סוס

שאלה יש לכם את הפר פוריגון חייל החשמל?

muwile king

זה מסביר הרבה מאד

מגה ראיקוזה

שכחת את הפרק עם אש והפסימיאן

mew55

ראיתי הרבה מהפרקים פה בישראל רק שתדעו,יש פרקים שאמרו ששונו אך ראיתי אותם בגרסתם הישנה

דוד

היי,אני מאוד נענה פה אבל האם הינך יכול להדריך אותי איך לראות את העונה החדשה 24