פרקים מושעים

פרקים מושעים אלו פרקים שלא שודרו במקום מסוים בעולם, או בכלל. לכל פרק שהושעה ישנה סיבה להשעיה.
בעמוד זה אתם יכולים לראות את הפרקים שהושעו, ומדוע הושעו.
 
מס' שם הפרק סיבת ההשעייה תמונה
EP18 היופי והחוף

הפרק הושעה באמריקה משום שבמהלך הפרק מתרחשת תחרות יופי, ובה ג'יימס רוצה לזכות. כדי לזכות, הוא משתמש בחליפת גוף מתנפחת, כדי ליצור חזה גדול, ובכך לנצח. מאוחר יותר, שודר הפרק באמריקה, אך כשהקטעים הללו של ג'יימס לא נמצאים בפרק.

EP19 טנטקול וטנטקרול

הפרק הושעה באמריקה, בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר. בפרק, הורס טנטקרול מספר בניינים. בנוסף, בפרק זה ישנו שימוש בנשקים. מאוחר יותר, שודר הפרק כרגיל.

EP23 מגדל האימה

הפרק הושעה בארה"ב בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר, בדומה לפרק "טנטקול וטנטקרול". אך סיבת ההשעיה אף פעם לא נמסרה. רבים משערים שזה בגלל שמו של הפרק, "מגדל האימה". מאוחר יותר, הפרק שודר כרגיל.

EP35 אגדתו של דרטיני

הפרק הושעה בארה"ב, ובשאר המדינות, מלבד ביפן. הסיבה להשעיית הפרק היא בגלל שימוש רב בנשקים בפרק. למשל, צוות רוקט השתמשו באקדחים כדי לאיים על אחראי הספארי. פרק זה גרם לבלבול רב מצד הצופים שאינם צפו בפרק, מפני שבו לכד אש 30 טאורוסים, ולא הבינו כיצד השיג אותם.

EP38 פוריגון החייל החשמלי

הפרק הושעה בכל העולם. פרק זה הושעה מפני שבמהלך הפרק, השתמש פיקאצ'ו במתקפה, שיצרה אורות מהבהבים, שגרמו לכ-700 ילדים שצפו בפרק להישלח לבית החולים מפני שחלו באפילפסיה. לאחר האירוע שהתרחש, לא שודר הפרק יותר ביפן, ולא בשום מקום אחר בעולם.

EP65 חטיפה חגיגית

הפרק הושעה בארה"ב לאחר שידור הפרק. אישה שצפתה בפרק, שלחה מכתב ובו כתבה שג'ינקס היא סטריאוטיפית של האפרו-אמריקאים. לאחר מכן, הפרק לא שודר בטלוויזיה, אך הוא נמצא בקלטות הוידאו של פוקימון. מאוחר יותר, הפרק שוב שודר ביפן, כשהפעם, צבעה של ג'ינקס שונה לסגול.

EP252 מערת הקרח! הפרק הושעה בארה"ב ובשאר המדינות, מלבד יפן. בפרק זה הופיעה ג'ינקס, כשצבע עורה הוא שחור. בגלל המקרה הקודם שהתרחש עם ג'ינקס ("חטיפה חגיגית"), החליטו שלא לשדר את הפרק הזה.
AG101 קרב רעידת אי! ברבוץ' נגד וויסקאש!! הפרק הזה לא שודר בשום מקום, אפילו לא ביפן. זמן-מה לפני ששודר הפרק, התרחשה רעידת אדמה ביפן. מפני שבפרק ישנה רעידת אדמה, החליטו שזה לא מתאים לשדר את הפרק באותו זמן, והחליטו לדחות את מועד השידור שלו. אך מאז, שכחו את הפרק, והוא לא שודר אף פעם.
BW023 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 1) הפרק הזה, ביחד עם הפרק שאחריו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW024 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 2) הפרק הזה, ביחד עם הפרק שקדם לו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק הראשון, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW026 A Fishing Connoisseur in
!a Fishy Competition
הפרק נדחה ביפן בגלל צונאמי שהתרחש ביפן זמן קצר לפני שידור הפרק. היות והפרק הכיל, ככל הנראה, שטפונות או גלים גדולים, הוחלט לדחות אותו ולקבוע לו תאריך חדש. בניגוד לפרקים של צוות רוקט וצוות פלזמה, הפרק אכן שודר במועד מאוחר יותר, כשהוא, ככל הנראה, נערך מחדש בכדי להתאים את הפרק לעלילת הסאגה.

 

11 תגובות

 • היפנים והאמריקאים הם אנשים משוגעים שסובלים מרגשי נחיתות!! איך לעזאזל קשורה סדרת אנימציה לילדים לכל הפיגועים והאסונות טבע שהתרחשו ביפן ובארצות הברית????????? אז בגלל זה לא לשדר פרקים חשובים?

  • חשוב לציין שהפרקים, במיוחד אלו בסאגת BW, היו אמורים להיות משודרים ממש מספר ימים אחרי האסונות שקרו. ערוץ הטלוויזיה שמשדר את התוכנית רצה להתחשב בנפגעי האסונות ולא לשדר פרקים שמכילים תוכן רגיש שקשור לנושא האסון.

 • אני לא יודע כמה אתה מבין בדברים האלה(ואני ממש לא),
  אבל יש משהו שנקרא טראומה, ועדיף לא לשדר בציבור מוכה אסון כזה תוכן שמאזכר אותו.

  • לא חושב שזה ישנה- זה לא משהו שצריך לקרות, רוב הפרקים האלה לא היו צריכים להיות משודרים בשום מצב, וחלק בגלל אירועי הטבע נקרא לזה לא שודרו ואותם כן צריך לשדר. בכל אופן- זה המצב ורובם לא שודרו בארה"ב.

  • כי אין.. מה שיש נמצא בקטגוריית הורדות בצפייה ישירה, הפרקים האלה לא תורגמו בכל אופן, חלקם לא יצאו מיפן.

   • באתר הקודם גם היה מלא דברים למה פה אין? אין פה כלום.. אני הייתי במרתון צפייה ואין פה כלום למה בכל עברו לפה והאתר מסובך.. תעשו לשוניות עם כל דבר וזהו

    • תודה רבה שאתה מנסה להגיד לנו איך לנהל את האתר שלנו.. אבל אתה זה שחדש פה, אנחנו פה מ2008.

     כמו שנאמר בכמה מקומות- אנחנו מתחילים פה מחדש, זה הכל בהסכמה של עומר, לא עשינו את זה כדי לעשות לכם דווקא, עשינו כדי שאנשים חדשים יבואו ויראו בהדרגה. אם לא מתאים לך אני לא יכול להכריח אותך להישאר, אבל כל עוד אתה פה בבקשה אל תבקר אותנו בצורה כזאת מזלזלת. אנחנו לא עושים לאף אחד דווקא, להפך.

    • יש את כל הפרקים , פשוט אתה לא מוצא אותם ,
     הם נמצאים בקט "הורדות" למעלה, ושתיכנס לדף אתה תראה איך זה מסודר , עדיין לא מוצא? יש לך באנר של "פוקימון ישראל" פרקים לצפייה וגם ספיישלים … תלחץ עליו וזה יעביר אותך לדף , הפרקים עדיין בסידור מחודש בגלל השילוב עם האתר של פוקימון היבריב אראה …
     וגם אם זה קשה תיכנס בראשי להסבר לאיפה הפרקים , ושמה יראו לך איפה למצוא …

השאר תגובה

eight + sixteen =