פרקים מושעים

פרקים מושעים אלו פרקים שלא שודרו במקום מסוים בעולם, או בכלל. לכל פרק שהושעה ישנה סיבה להשעיה.
בעמוד זה אתם יכולים לראות את הפרקים שהושעו, ומדוע הושעו.
 
מס' שם הפרק סיבת ההשעייה תמונה
EP18 היופי והחוף

הפרק הושעה באמריקה משום שבמהלך הפרק מתרחשת תחרות יופי, ובה ג'יימס רוצה לזכות. כדי לזכות, הוא משתמש בחליפת גוף מתנפחת, כדי ליצור חזה גדול, ובכך לנצח. מאוחר יותר, שודר הפרק באמריקה, אך כשהקטעים הללו של ג'יימס לא נמצאים בפרק.

EP19 טנטקול וטנטקרול

הפרק הושעה באמריקה, בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר. בפרק, הורס טנטקרול מספר בניינים. בנוסף, בפרק זה ישנו שימוש בנשקים. מאוחר יותר, שודר הפרק כרגיל.

EP23 מגדל האימה

הפרק הושעה בארה"ב בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר, בדומה לפרק "טנטקול וטנטקרול". אך סיבת ההשעיה אף פעם לא נמסרה. רבים משערים שזה בגלל שמו של הפרק, "מגדל האימה". מאוחר יותר, הפרק שודר כרגיל.

EP35 אגדתו של דרטיני

הפרק הושעה בארה"ב, ובשאר המדינות, מלבד ביפן. הסיבה להשעיית הפרק היא בגלל שימוש רב בנשקים בפרק. למשל, צוות רוקט השתמשו באקדחים כדי לאיים על אחראי הספארי. פרק זה גרם לבלבול רב מצד הצופים שאינם צפו בפרק, מפני שבו לכד אש 30 טאורוסים, ולא הבינו כיצד השיג אותם.

EP38 פוריגון החייל החשמלי

הפרק הושעה בכל העולם. פרק זה הושעה מפני שבמהלך הפרק, השתמש פיקאצ'ו במתקפה, שיצרה אורות מהבהבים, שגרמו לכ-700 ילדים שצפו בפרק להישלח לבית החולים מפני שחלו באפילפסיה. לאחר האירוע שהתרחש, לא שודר הפרק יותר ביפן, ולא בשום מקום אחר בעולם.

EP65 חטיפה חגיגית

הפרק הושעה בארה"ב לאחר שידור הפרק. אישה שצפתה בפרק, שלחה מכתב ובו כתבה שג'ינקס היא סטריאוטיפית של האפרו-אמריקאים. לאחר מכן, הפרק לא שודר בטלוויזיה, אך הוא נמצא בקלטות הוידאו של פוקימון. מאוחר יותר, הפרק שוב שודר ביפן, כשהפעם, צבעה של ג'ינקס שונה לסגול.

EP252 מערת הקרח! הפרק הושעה בארה"ב ובשאר המדינות, מלבד יפן. בפרק זה הופיעה ג'ינקס, כשצבע עורה הוא שחור. בגלל המקרה הקודם שהתרחש עם ג'ינקס ("חטיפה חגיגית"), החליטו שלא לשדר את הפרק הזה.
AG101 קרב רעידת אי! ברבוץ' נגד וויסקאש!! הפרק הזה לא שודר בשום מקום, אפילו לא ביפן. זמן-מה לפני ששודר הפרק, התרחשה רעידת אדמה ביפן. מפני שבפרק ישנה רעידת אדמה, החליטו שזה לא מתאים לשדר את הפרק באותו זמן, והחליטו לדחות את מועד השידור שלו. אך מאז, שכחו את הפרק, והוא לא שודר אף פעם.
BW023 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 1) הפרק הזה, ביחד עם הפרק שאחריו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW024 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 2) הפרק הזה, ביחד עם הפרק שקדם לו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק הראשון, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW026 A Fishing Connoisseur in
!a Fishy Competition
הפרק נדחה ביפן בגלל צונאמי שהתרחש ביפן זמן קצר לפני שידור הפרק. היות והפרק הכיל, ככל הנראה, שטפונות או גלים גדולים, הוחלט לדחות אותו ולקבוע לו תאריך חדש. בניגוד לפרקים של צוות רוקט וצוות פלזמה, הפרק אכן שודר במועד מאוחר יותר, כשהוא, ככל הנראה, נערך מחדש בכדי להתאים את הפרק לעלילת הסאגה.

 

11 תגובות

השאר תגובה