סקר שבועי

מי הדמות האהובה עליכם בסאגת מסעות? (הסקר יהיה עד שבת)

צפה בתוצאות

פרקים מושעים

פרקים מושעים אלו פרקים שלא שודרו במקום מסוים בעולם, או בכלל.

לכל פרק שהושעה ישנה סיבה להשעיה. בעמוד זה אתם יכולים לראות את הפרקים שהושעו, ומדוע הושעו.

מס' שם הפרק תמונה
EP18 היופי והחוף 018

הפרק הושעה באמריקה משום שבמהלך הפרק מתרחשת תחרות יופי, ובה ג'יימס רוצה לזכות. כדי לזכות, הוא משתמש בחליפת גוף מתנפחת, כדי ליצור חזה גדול, ובכך לנצח. מאוחר יותר, שודר הפרק באמריקה, אך כשהקטעים הללו של ג'יימס לא נמצאים בפרק.

EP19 טנטקול וטנטקרול 019

הפרק הושעה באמריקה, בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר. בפרק, הורס טנטקרול מספר בניינים. בנוסף, בפרק זה ישנו שימוש בנשקים. מאוחר יותר, שודר הפרק כרגיל.

EP23 מגדל האימה 023

הפרק הושעה באמריקה, בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר. בפרק, הורס טנטקרול מספר בניינים. בנוסף, בפרק זה ישנו שימוש בנשקים. מאוחר יותר, שודר הפרק כרגיל.

 
EP35 אגדתו של דרטיני 035

הפרק הושעה באמריקה מכיוון שבפרק הופיעו כלי נשק, זה קצת מוזר שהחליטו "להעלים" את הפרק מכיוון שבפרק הזה אש תפס 29 טורוס וברוק נתן לו כדור ספארי כדי שיתפוס את ה-30.

EP38 פוריגון החייל החשמלי 038

הפרק הושעה בכל העולם. פרק זה הושעה מפני שבמהלך הפרק, השתמש פיקאצ'ו במתקפה, שיצרה אורות מהבהבים, שגרמו לכ-700 ילדים שצפו בפרק להישלח לבית החולים מפני שחלו באפילפסיה. לאחר האירוע שהתרחש, לא שודר הפרק יותר ביפן, ולא בשום מקום אחר בעולם.

EP65 חטיפה חגיגית 065

הפרק הושעה בארה"ב לאחר שידור הפרק. אישה שצפתה בפרק, שלחה מכתב ובו כתבה שג'ינקס היא סטריאוטיפית של האפרו-אמריקאים. לאחר מכן, הפרק לא שודר בטלוויזיה, אך הוא נמצא בקלטות הוידאו של פוקימון. מאוחר יותר, הפרק שוב שודר ביפן, כשהפעם, צבעה של ג'ינקס שונה לסגול.

EP252 מערת הקרח! 252
הפרק הושעה בארה"ב ובשאר המדינות, מלבד יפן. בפרק זה הופיעה ג'ינקס, כשצבע עורה הוא שחור. בגלל המקרה הקודם שהתרחש עם ג'ינקס ("חטיפה חגיגית"), החליטו שלא לשדר את הפרק הזה.
AG101 קרב רעידת אי! ברבוץ' נגד וויסקאש!! 101
הפרק הזה לא שודר בשום מקום, אפילו לא ביפן. זמן-מה לפני ששודר הפרק, התרחשה רעידת אדמה ביפן. מפני שבפרק ישנה רעידת אדמה, החליטו שזה לא מתאים לשדר את הפרק באותו זמן, והחליטו לדחות את מועד השידור שלו. אך מאז, שכחו את הפרק, והוא לא שודר אף פעם.
BW023 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 1) BW023
הפרק הזה, ביחד עם הפרק שאחריו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW024 צוות רוקט נגד צוות פלזמה! (חלק 2) BW024
הפרק הזה, ביחד עם הפרק שקדם לו, היו אמורים להיות משודרים ביפן המהווים חלק גדול וחשוב מעלילת הסאגה. אך זמן קצר לפני שידור הפרק הראשון, רעידת אדמה התרחשה ביפן, מה שהביאה לדחיית שני הפרקים, היות ומתרחשים בהם רעידות אדמה והרס רב. נאמר שהפרקים נדחו ושהם יקבלו תאריך שידור חדש, אך זה מעולם לא קרה, ומאוחר יותר, צוות פלזמה ערכו את הבכורה שלהם באנימה, מה שהוכיח באופן רשמי שהפרקים הללו לא ישודרו ביפן ובשאר העולם.
BW026 A Fishing Connoisseur in a Fishy Competition! BW026
הפרק נדחה ביפן בגלל צונאמי שהתרחש ביפן זמן קצר לפני שידור הפרק. היות והפרק הכיל, ככל הנראה, שטפונות או גלים גדולים, הוחלט לדחות אותו ולקבוע לו תאריך חדש. בניגוד לפרקים של צוות רוקט וצוות פלזמה, הפרק אכן שודר במועד מאוחר יותר, כשהוא, ככל הנראה, נערך מחדש בכדי להתאים את הפרק לעלילת הסאגה.
4.4 8 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

22 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
mew55
mew55
25 בספטמבר 2021 03:12

ראיתי הרבה מהפרקים פה בישראל רק שתדעו,יש פרקים שאמרו ששונו אך ראיתי אותם בגרסתם הישנה

דוד
דוד
18 באוגוסט 2021 17:35

היי,אני מאוד נענה פה אבל האם הינך יכול להדריך אותי איך לראות את העונה החדשה 24

PikaMew
PikaMew
15 בפברואר 2021 21:39

בבקשה, אתם יכולים להסביר לי למה חסמתם את התגובה שלי?

PikaMew
PikaMew
15 בפברואר 2021 22:08
תגובה ל  Ash

טוב… אז מצאתי את הפרק "פוריגון החייל החשמלי" אז אני ממליץ לכם לשנות את זה שזה נמחק 100% מהעולם.

סער
סער
4 ביולי 2020 15:57

למה בפרק 19 ו23 כתוב את אותה סיבה שבגללה הם מושעים?

roy44
roy44
1 בנובמבר 2016 22:33

מישהו יודע מתי ואיפה ישודר הפרק