קסנדרה

 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
קסנדרה / Cassandra קיומי / キヨミ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
כפר מוסגרין, קנטו EP044

 

 מידע


קסנדרה היא מאמנת פוקימונים מכפר מוסגרין שבקנטו. קסנדרה היא בעלת בית מרקחת אותו היא מנהלת עם סבתה, שם הן מכינות שיקויים מיוחדים. קסנדרה פגשה קודם במיאו מצוות רוקט, כשראתה שהוא חולה, ובמהירות, בעזרת שיקוי שהכינה, היא טיפלה בו. אחר כך, היא חזרה לבית המרקחת, שם היא פגשה באש ובחבריו שהזדקקו לשיקויים. קסנדרה הציעה לאש להילחם בה קודם לכן, והוא הסכים. היא השתמשה בפרס שלה, אך הוא היה חלש מאוד, והפסיד לסקווירטל, לפיקאצ'ו ולצ'ארמיליון של אש. לאחר שהוא ברח, קסנדרה סיפרה להם שהיא צריכה לפתח אותו היות ובעזרת הפטרייה של פרסקט, היא יכולה להכין שיקוי מיוחד. מיאו החליט לעזור לפרס, כדי שכך יוכל להתקרב לקסנדרה שתטפל בו, וצוות רוקט נלחם בו. אחר כך, כשקסנדרה מצאה אותו, היא נלחמה איתו שוב, והפעם, הוא התפתח. לאחר מכן, כשקסנדרה לקחה את מיאו תחת חסותה, סבתה מצאה פרסיאן פראי, והיא החליטה להפוך אותו לסמל של בית המרקחת, במקום מיאו.

 פוקימונים בצוות


פרסקט התפתח מפרס לאחר שנלחם בצ'ארמיליון של אש בפעם השנייה. בעזרת הפטרייה של פרסקט, קסנדרה יכולה להכין שיקוי מיוחד אותו היא צריכה.
פרסקט  התפתח מפרס בפרק: שיקוי הקסם של פרס
סבתה של קסנדרה נתנה לה פרסיאן פראי שמצאה, שיהפוך לסמל של בית המרקחת במקום מיאו.
פרסיאן  ניתן לה כמתנה מסבתה בפרק: שיקוי הקסם של פרס

 

 פוקימונים שכבר אין לה


כשפרס נלחם לראשונה נגד אש, הוא היה מאוד פחדן וחלש, והובס בקלות על ידי הפוקימונים שלו. לאחר שהובס על ידי הצ'ארמיליון של אש, פרס ברח. מיאו החליט לעזור לו, ובעזרת הארבוק של ג'סי והוויזינג של ג'יימס הוא התאמן איתו, ועזר לו להתחזק. לאחר מכן, כשקסנדרה מצאה את פרס, היא נלחמה איתו שוב בצ'ארמיליון, כשהפעם, לאחר שפגע בו, התפתח פרס לפרסקט.
פרס  נתפס לפני פרק: שיקוי הקסם של פרס
 התפתח לפרסקט בפרק: שיקוי הקסם של פרס

תגובות

avatar
  הירשם  
הודע לי

© כל הזכויות שמורות לאתר פוקימון ישראל (2008-2020)