קצת חדשות על GO + פרקים 90,91

נינאטיק משתגעת!

מה18 לאוגוסט נינאטיק מחלקת באנים בכמות מסחררת , גם לאלה שלא עושים צ'יטים, הסיבה?

המפתחים התעצבנו על הצ'יטים שניהיו כבר בלתי נסבלים , והחליטו לשים לזה סוף , אז יכול מאוד להיות שגם אתם קיבלתם באן בלי סיבה!

 

תופעה ביוטיוב בתור מחאה לתוצאות הליגה

לאחר שגילו את התוצאה בגמר הליגה , והתעצבנות של הרבה מערצים לאור התוצאה , החלה "מחאה" של אונלייקים בסרטון של טוקיו TV כמה אנלייקים כבר יש? מעל ל50 אלף, הנה הסרטון המדובר:

https://www.youtube.com/watch?v=kkDBCBiFsMs

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

וכעת לפרקים ששודרו היום בבוקר:

פרק 90 – בורוד

אש והחבורה נסחפים במפולת ומגיעים לאי פינקין , שם הם מגלים להפתעתם שכל הפוקימונים וורודים , לאחר שהסתבכו עם ריידהורן מקומי , טוגופי מציל את החבורה עם מתקפת המטרונום שלמד . לאחר מכן הם באים לחלץ על הריידהורן שנמצא בסכה , ומספרים לשוטרת ג'ני על האי והיא מבקשת מהם לא לספר זאת לאיש כדי לשמור על בטחון הפוקימונים , אבל צוות רוקט , מנסה לחטוף כמובן את הפוקימונים … נידנוקינג מטפל בהם , עם עזרה של טוגופי …

פרק 91 – הלם שריון

במהלך חזרתם לאיי תפוז , חולפות לנגד עינהן שתי ספינות מטען במהירות , אש והחבורה עוקבים אחריהם עד שהם מגיעים לאי , וטלווזיה המקומית הם מגלים "קאבוטו מסתורי" , ולאחר מכן מוצאים מאובן של קאבוטו , האחות ג'וי – האחראית על המבצע חפירה, מספרת לחבורה אודות קאבוטו , וצוות רוקט שמסתתר בצד שומע גם , ומתכנן לחטוף את המאובן . צוות רוקט מגיע למהרה בה נמצאים אלפי מאובני קאבוטו , אך איש מסתורי מזהיר אותם שלא לעשות זאת , צוות רוקט לא מקשיב , עד שלפתע הקאבוטואים חוזרים לחיים ונלחמים בהם ועוזבים את האי,  ועקב כך האי המסתורי שקע .

זה העדכון להיום , עוד שבוע חוזרים ללימודים אז תנצלו את החופש ;)

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות