העידכון השבועי – #29 + עוד דבר אחד!

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן

077
אתמול שודר ביפן XY077, שנקרא בתרגום לעברית: "אתגר מירוץ פוקימוני השמיים! עוף, נויבאט!!". בפרק, אש משתתף במירוץ שמיים, מירוץ של פוקימונים שיכולים לעוף. הוא מחליט להשתתף עם פלצ'ינדר, הולוצ'ה ונויבט, אך נויבאט עדיין לא מספיק טוב בתעופה.
כמו כן, שודר אתמול ספיישל, שנקרא בתרגום לעברית: "פיקאצ'ו הוא הכוכב?! בכורת הסרט!! / איך להפיק את סרט הפיקאצ'ו! אוקיי! אקשן!! / גיבור מהירות האור! סופר פיקאצ'ו!! / הפספוסים המדהימים של פיקאצ'ו". בספיישל, איש זקן מבקש להשתמש בפיקאצ'ו של אש על מנת לצלם סרט בכיכובו, אך אז נחיל של פיקאצ'ו מופיע ומפריע.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY078.
078
XY078: קרב עז במפעל הפוכדורים! פיקאצ'ו נגד מיאו!!
תאריך שידור: 25.06.2015
תקציר: כשאש וחבריו ממשיכים במסעם, הם מבקרים במפעל הפוכדורים. כשהעובדים מזמינים אותם לסיור במפעל, אש וחבריו מגלים שנפלו למלכודת של צוות רוקט, זאת לאחר שנתנו להם את הפוכדורים לשיפורים. פיקאצ'ו, שלא חזר לפוכדור, הצליח לברוח, ונמצא עם מיאו במרדף כדי להשיב את הפוקימונים בחזרה.

פוקימון סופר צינוק מסתורי
במהלך מסיבת העיתונאים של נינטנדו בכנס E3, הוצג טריילר חדש למשחק פוקימון סופר צינוק מסתורי. הטריילר, באנגלית, מכיל את הקטעים שהוצגו בעבר בטריילר ביפנית. בעוד שהמשחק יצא ביפן ב-17 בספטמבר 2015, תאריך יציאת המשחק לשוק האמריקאי עוד לא נחשף, אך נאמר שהוא יצא במהלך תקופת החגים של 2015. המשחק יושק באירופה בתחילת 2016. אתם מוזמנים לצפות בסרטון שנמצא בתוך התגית.

[spoiler title="לצפייה בסרטון"][/spoiler]

פוקימון שאפל
אתגר הבלסטויזנייט חוזר לפוקימון שאפל; האתגר החל השבוע ויסתיים ב-22 ביוני. כמו כן, אתגר חדש שנוסף מתמקד בדיאלגה. האתגר החל ב-15 ביוני ויסתיים ב-29 ביוני.

האתר המחודש- יש תאריך!
אז אחרי זמן מאוד ממושך שבו לא ידענו בדיוק מתי נוכל לעדכן את האתר ובטח ובטח לא ידענו מתי הוא יהיה מוכן, יש לנו סוף סוף תאריך. האתר במירבו מוכן ומותאם לעיצוב מחודש ובנוסף אתם תקבלו תכנים חדשים שלא היו פה ומעודכנים לדור השישי ועוד.

התאריך הוא 04/07/15 – הוספתי גם טיימר נחמד שיופיע מעל העדכונים כדי שתדעו מתי האתר מגיע. מדובר על יום שבת בעוד שבועיים ויום. באותו היום לפני הפתיחה שתהיה באזור השעה 13:00 אנחנו נסגור את האתר בשביל התאמות אחרונות.

אנחנו מקווים שתאהבו את מה שעשינו, ניסינו ליצור אתר מחודש עם יותר תוכן אבל פחות עומס בעיניים, והתאמה טובה יותר לדפדפנים. לאחר הפתיחה אנחנו נחזור לעדכונים הרגילים שלנו, מה שיהפוך את העדכון הבא (עדכון מס' 30) לעדכון האחרון מסוג זה.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות