שדרוג עמודים + הסבר נוסף

שלום לכולם,

היום אני רוצה להראות לכם כמה עמודים ששיפרנו במהלך השבועות האחרונים:

  1. מדריך הדמויות – במקום שתצטרכו להיכנס לעמוד הראשי של מדריך הדמויות ואז לבחור קטגוריה ואז ללחוץ על הדמות, מעכשיו הכל במקום אחד בדף הראשי, דרך טאבים (אפילו קצת מעוצבים), דבר שיחסוך לכם זמן וגם יהיה לכם הרבה יותר נוח להסתכל ולבחור.
  2. מדריך הפרקים – גם כאן אנחנו עושים קצת סדר, מעכשיו תוכלו לראות כל סאגה (למעט הראשונות והאחרונות [לביינתים]) במכה אחת, במקום שתצטרכו לעבור עונה עונה, מעכשיו בכל עמוד של סאגה תוכלו לראות את כל העונות שלה במקום אחד, גם העיצוב השתנה טיפה ומותאם טוב יותר לניידים.
  3. משחקים להורדה – בעמוד הזה כל המשחקים היו אחד אחרי השני בדף ארוך ומסורבל, אז גם כאן זה בצורת טאבים שתעזור לכם למצוא את מה שחיפשתם יותר מהר.

אלה העמודים המרכזיים שעבדנו עליהם ושיפרנו אותם בשבילכם, אנחנו נמשיך במלאכה ונעדכן עוד עמודים ככל שנוכל (אם יש לכם הצעות, תרגישו חופשי לבקש), ואז אני אעדכן עליהם גם – כדי שיהיה לכם יותר נוח להבין מה השתנה ואיפה.

דבר אחרון – לגבי הצפייה הישירה שאנשים ממשיכים לשאול באתר או דרך עמוד יצירת קשר -> נכון לעכשיו- אנחנו לא הולכים להמשיך עם התרגום. בנוסף תוקנה הבעיה שהייתה לאחרונה שלא יכולתם לראות את הפרקים שנמצאים באתר.

וזהו, עד כאן עדכוני להיום, אני מקווה שתמשיכו להישאר איתנו וליהנות בחופש הגדול.

שלכם,

Ash

נ.ב- אין קשר בין התמונה הראשית של העדכון לעדכון עצמו, סתם קצת להוסיף צבע :)

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סער

תודה רבה.