העידכון השבועי – #28

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפןXY076
ביום חמישי שודר ביפן XY076, שנקרא בתרגום לעברית: "הרוח, הביצה ונויבאט!". בפרק, הולוצ'ה מוצא ביצה ביער. אש וחבריו מחממים אותה במטרה שתבקע, ולבסוף בוקע ממנה נויבאט. נויבאט מיד מחבק את אש ופיקאצ'ו, אך למרות שהוא מסוג מעופף, הוא לא יודע כיצד לעוף. אש וחבריו מנסים למצוא דרכים ללמד אותו לעוף.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודרו XY077 וספיישל.
XY077
XY077:
אתגר מירוץ פוקימוני השמיים! עוף, נויבאט!!
תאריך שידור: 18.06.2015
תקציר:
אש משתתף במירוץ שמיים, מירוץ של פוקימונים שיכולים לעוף. הוא מחליט להשתתף עם פלצ'ינדר, הולוצ'ה ונויבט, אך נויבאט עדיין לא מספיק טוב בתעופה.

XYS05
ספיישל:
פיקאצ'ו הוא הכוכב?! בכורת הסרט!! / איך להפיק את סרט הפיקאצ'ו! אוקיי! אקשן!! / גיבור מהירות האור! סופר פיקאצ'ו!! / הפספוסים המדהימים של פיקאצ'ו
תאריך שידור: 18.06.2015
תקציר:
איש זקן מבקש להשתמש בפיקאצ'ו של אש על מנת לצלם סרט בכיכובו, אך אז נחיל של פיקאצ'ו מופיע ומפריע.

עידכון דמותash
בעקבות אירועי הפרק האחרון ששודר ביפן, עידכנתי את העמוד של אש. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד בלחיצה על התמונה.

שם פרק חדש
השבוע נחשף שם פרק חדש, XY080, שישודר בחודש יולי.
XY080: אש קופץ בזמן! המשאלה של רוטום!!
תאריך שידור: 09.07.2015
תקציר: כשאש וחבריו ממשיכים במסעם, הם עוצרים ליד מלון שנהרס לגמרי. אז, הם מבחינים בזירת קרב שנמצאת במרתף, שם הם פוגשים אדם בשם מנטל שמשתמש בפוקימונים בתור כלי הימור. אש נמשך גם הוא לקרבות ההימור.

פוקימון סופר צינוק מסתוריcc0715 1
סרטון חדש של המשחק פוקימון סופר צינוק מסתורי פורסם. בנוסף, מגזין קורוקורו מאשר שהופה בלתי מוגבל יופיע במשחק, כמו גם התפתחויות מגה. לחצו על התמונות בכדי לראותן בגודל מלא, ובכדי לצפות בסרטון פתחו את התגית למטה.
cc0715 2

[spoiler title=”לצפייה בסרטון”][/spoiler]

סט חדש ביפןbreaksets
הסט השמיני בסדרת XY שיצא ביפן נחשף. הסט יהיה מחולק לשני סטים קטנים יותר: Blue Impact, שיציג את מגה מיוטו X, ו-Red Flash, שיציג את מגה מיוטו Y. כל אחד מהסטים יכיל לפחות 59 קלפים, והם יצאו ביפן ב-25 בספטמבר. כמו כן, הסטים האלו יהיו שייכים לסדרת קלפים חדשה, Pokemon XY: BREAK, אך עוד לא ידוע מהי המשמעות של ה-BREAK בקלפים כרגע. באותו היום, יצאו שתי חבילות של 12 קלפים, האחת – Raichu Break, והשנייה – Noivern Break, ששתיהן גם יתעסקו בחידוש שיוצג בקלפים.

איוונט הופהcc0715 4
מגזין קורוקורו של חודש יולי חשף שהופה יחולק כחלק מקידום הסרט החל מה-18 ביולי ועד ה-30 בספטמבר עבור משחקי הדור השישי. ההופה שיחולק יחזיק את החפץ Focus Sash ויודע את המתקפות: sychic, Nasty Plot, Astonish ו-Hyperspace Hole. לחצו על הסריקות כדי לראותן בגודל מלא.
cc0715 3 cc0715 5

פוקימון שאפלnewstages4
עדכון חדש של המשחק פוקימון שאפל מוסיף 10 שלבים חדשים ו-3 שלבי מומחה. בנוסף, האיוונט המיוחד של גיראטינה החל השבוע וימשך עד ה-22 ביוני.

נתראה בעידכון הבא.

0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות