תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 2

אחד הפוקימונים החמודים והמסתוריים של הדור הראשון הוא הפוקימון האגדי מיו. מיו לא מופיע בכלל בשום מקום רגיל במהלך פוקימון אדום וכחול (או ירוק), וכדי לתפוס אותו תצטרכו לפרוץ את המשחק או לנצל גליצ׳ים שונים. עוד מהדור הראשון ידוע לנו שמדענים ניסו לשכפל את מיו בדרכים שונות, וכך גם נוצר מיוטו, אבל האם באותם ניסויים נוצר גם משהו אחר?

 

Mew 1200x900 1 e1609017983752

 

אחת התיאוריות הנפוצות בפוקימון נוגעת בקשר בין מיו, לדיטו. מיו ודיטו הם שני הפוקימונים היחידים שמסוגלים להפוך לפוקימון אחר ולהעתיק את המראה, המהלכים והיכולות שלו. בנוסף, לא רק שהצבע שלהם דומה אלא גם הצורה הזוהרת שלהם היא באותו הצבע, כחול. מאמנים שמתעסקים הרבה בקרבות יבחינו גם בדמיון בנתונים הבסיסיים של שני הפוקימונים.

 

אם נסתכל קצת על הסיפור, נבין כמה יכולת שינוי הצורה של דיטו משמעותית כאן: מיו מכיל את ה-DNA של כל הפוקימון בעולם, מה שמקנה לו את יכולת שינוי הצורה. דיטו יכול לא רק להשתנות לכל פוקימון, אלא גם להזדווג עם כל פוקימון, הוא לא היה יכול לעשות את זה בלי דמיון גנטי לפוקימון האחר, ובלי התאמה מלאה כנראה שהיינו מקבלים צאצאים שיותר דומים למקרה של מנאפי ופיונה, במקום הסוג של הפוקימון השני כמעט בכל סיטואציה.

 

57890749dd089508748b4c6d e1609018090199

 

עוד פיסת מידע מעניינת: דיטו נוטה להופיע במקומות שמקושרים למיו או מיוטו כמו אחוזת הפוקימונים. שני עובדים של פוקימון אישרו אמנם את התיאוריה, אבל בדיקה קצרה מראה שהם כנראה לא היו חלק מהחברה בשום זמן שהיה מאפשר להם לדעת את האמת. מה אתם חושבים? האם דיטו הוא ניסיון לשכפל את מיו? מוזמנים לכתוב מה דעתכם בתגובות, ומזכירה לכולכם שבשבוע הבא נדבר שוב על קרבות, ואתם מוזמנים להציע לי פוקימונים לדבר עליהם!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 12 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
29 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ash 2

אבל דיטו יכול להיתחזות רק אם הוא רואה את הפוקימון ומיו יכול גם בלי לראות אותו

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

גם הפוקימון במיינקראפט זה ככה אתה משכפל את מיו ויש סיכוי 90% שיצא דיטו ו10% שיצא מיוטו

עגגכע

תכתבי על mudbray

Agron

אומרים שדיטו זה כישלון שניסו ליצור את מיוטו

Harel147

בידיוק כמו הסליים

גאלאר

את יכולה לעשות תאוריה על לאנס