תוצאות גמר הליגה! | פרקים 84, 85 בארץ!

שלום לכולם! כאן עמית, מצטער על העדכון המאוחר!
היום אני רוצה להביא לכם את התוצאות של גמר הליגה!

שימו לב: זהו ספויילר!!! הצפייה באחריותכם בלבד!
[spoiler] בהתחלה אש הוציא את פיקאצ'ו מול צ'ארזירד , צ'אריזרד של אלאן ניצח , לאחר מכן אש הוציא את גודרה , ואלאן החליף לבישארפ , גודרה השתמש במתקפת גשם , אך הפסיד לבישארפ , אש הוציא את ג'רינינג'ה שניצח את בישארפ בקלות , באמצעות חיזוק ממתקפת הגשם של גודרה , אלאן הוציא את צ'ארזירד וזה ניהיה קרב של שתי התותחים הכבדים , אש השתלב עם ג'רינינג'ה וצ'אריזרד התפתח למגה צ'ארזירד X , לאחר קרב ארוך שבו ג'רינינג'ה הוריד מכות חזקות לצ'אריזרד, אבל צ'ארזירד נתן כמה מכות קריטיות , ג'ינינג'ה – אש השתמש בשוריקן מוזהב , וצ'ארזירד במתקפת אדמה , צ'ארזירד ניצח למרות שחטף נזק ענקי מהשוריקן המוזהב, אלאן זכה בליגה , אבל משבר קאלוס התחיל , שצוות פלייר מתחילים לפלוש וענפי גפן ענקיים תוקפים את העיר. [/spoiler]

הנה טריילר לפרק הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=x383QqLl3q4

—————————————————————————-

ולתקצירים לפרקים ששודרו היום בבוקר (שימו לב שאלה פרקים ראשונים של איי תפוז, מתחילת חודש ספטמבר תשודר העונה של XY):

פרק 84 – פחד באוויר

אש, מיסטי וברוק מבררים כיצד הם יוכלו להגיע לאי ולנסיה כדי לפגוש את פרופסור איווי ולהביא את הפוקיבול המיוחד. משום מקום צצים כמה סוחרים אשר מציעים פרס טיסה בספינת אוויר לאי וולנסיה לזוכה אשר יגריל כדור זהב. החבורה זוכה בטיסה, אך מסתבר שהספינת האוויר הזו היא רכוש ישן ובלוי של צוות רוקט שגם נשלח לעלות על הטיסה. צוות רוקט מנסה לחטוף את פיקאצ'ו, אך ללא הצלחה, וכאשר במהלך הקרב נקרע הבלון, אש והחבורה נאלצים לאלתר תוכנית פעולה. הם מצליחים בעזרת המשקל של הפוקימונים להנחית את הספינת אוויר בהצלחה ומגלים שהם הגיעו לאי וולנסיה בשלום.

פרק 85 – הרפתקאות פוכדור

אש, מיסטי וברוק מגיעים לאי ולנסיה, שם הם מחפשים את פרופסור אייוי. כשהם מוצאים אותה, היא מעניקה להם את הפוקדור המיוחד – הGS בול. בזמן הזה, צוות רוקט מתקנים את ספינת האוויר שלהם כדי לנסות ולתפוס את פיקאצ'ו מחדש. אש והחבורה שוהים קצת במקום, מה שמאפשר לברוק לעזור לפרופסור אייוי להאכיל בטרפרי שאיבד את התאבון. הוא גם מנקה להם את הבית, מסדר להם את הגג, ובסופו של דבר גם מחליט להישאר מאחור. אש ומיסטי עושים את דרכם בחזרה אל הנמל, שם הם עולים לספינת אוויר חדישה. על הספינה, צוות רוקט חושף את עצמו אך בהתערבות של ג'יגליפאף, הם מועפים מהספינה. לאן מועדות פניהם של אש ומיסטי והאם הם בסכנה?

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Gilad65536

הגמר היה הפרק הכי מאכזב של פוקימון שראיתי, כאילו אש היה כל כך קרוב!!!! :(

roeysan

הגמר היה כ"כ צפוי ודי מאכזב
מחכה לפרק הבא !

תודה על הפרסום