תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 14

היום נדבר על נושא שקיבלתי כמה בקשות לדבר עליו- מי הוא אבא של אש? כידוע לכם, אש הוא הדמות הראשית בסדרה, ואמא שלו מופיעה בה לא מעט, אבל אין כמעט זכר לאבא. היום ננסה לענות על השאלה הזאת.

 

אז כמו שאמרתי, אבא של אש לא מופיע באנימה ויש עליו מעט מאוד מידע, אבל זה המידע הרשמי שקיים בנושא: אבא של אש התחתן עם דליה, אמא שלו ועזב זמן קצר לאחר מכן על מנת להיות מאמן פוקימונים. כלומר, מדובר בדמות של מאמן פוקימונים, כנראה אחד חזק, שהעבודה עם פוקימון (או המטרה לשמה הוא עובד) חשובה לו יותר מחיי המשפחה.

ash mom e1617541133560

יש לא מעט מאמני פוקימונים חזקים שמקדישים יותר זמן לזה מאשר למשפחתם בסדרה, אבל יש לנו עוד רמז, ממקום לא כל כך צפוי. Pokémon Live! היתה הצגה רשמית של פוקימון. ההצגה היה מעין מחזה משולב עם שחקנים, בובות ומוזיקה והוא המקור ללא מעט תיאוריות, בגלל שחלקה מהמידע בו לא הופיע בשום מקום אחר. במחזה קיים קטע רומנטי בין דליה לבין ג׳יאובני, המנהיג של צוות רוקט. אין עוד אזכור למערכת היחסים בין השניים, אבל כן אפשר להתייחס אליה כמשהו שלפחות היה קיים פעם.

Pokemon Go Giovanni March 2021 counters Shadow Articuno weakness and how to beat e1617541193723

אם מסתכלים על המידע החדש, מצאנו מאמן חזק שהיה לו רומן עם אמא של אש. בנוסף, בתור המנהיג של צוות רוקט ייתכן מאוד שלג׳יאובני היה יותר חשוב להיות מאמן חזק ולהתרכז במקצוע שלו מאשר לדאוג למשפחה שלו, ולכן עזב. הדמות שלו מסתדרת בצורה מושלמת עם כל הפרטים הידועים לנו.

images 8

מה אתם חושבים? האם ייתכן שג׳יאובני הוא באמת אבא של אש?

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.5 13 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
34 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

זאת תאוריה דיי ידועה

תקראו לי פיקצ'ו פיקה פיקה

הרגע עליתי על משהו ראיתי פרק שבו ממש אומרים לידו את השם שלו הם אמרו ג'ובני ממש לידו אז כן אולי הוא לא מכיר אותו בכלל? לא חושבת… בעונה ראשונה פרק שני עם אני לא טועה אש ואמא שלו מדברים ותראו: דליה: כל כך מהר הספקת להגיע לוורידיאן? לאבא שלך לקח 4 ימים להגיע לשם כשהוא התחיל באימוני הפוקימון הוא יהיה גאה בך אני לא בטוחה ב100% אבל כנראה שהיא רצתה לספר לו עם אמרה את זה מה שאומר שאמא של אש מכירה אותו וסביר מאוד להניח שגם אש כי למה שהיא תיהיה איתו בקשר ואש לא בום צאקאלאקה עם… קרא עוד »

חורחיף

מסכים איתכם

סולרוק

זה הגיוני כי ג׳יאובני הוא מנהיג מכון

Umbreon

זה גאוני!!!