תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 15

הדור הראשון של משחקי פוקימון הציג איתו את צוות רוקט- הצוות המרושע הראשון בפוקימון. אבל  מה המטרה של הצוות? במשחקים אנחנו רואים אותם חוטפים פוקימונים, מחזיקים קזינו, פועלים במסווה במכון ואפילו מנסים להשתלט על חברות גדולות, אבל מה המטרה שלהם?

Mewtwo and Giovanni Pokemon Masters Legendary Shadows Re Run Event 710x355 1 e1618146481508

נסתכל שוב על מה שצוות רוקט מנסה לעשות. הם מופיעים במגדל הפוקימונים, בית הקברות שהוא גם במקרה המקום היחיד בקאנטו שבו תוכלו להשיג פוקימון רוח. הם גם משתמשים במשקפיים שמאפשרות לראות רוחות. המקום השני המעניין שעליו צוות רוקט מנסה להשתלט הוא החברה שמייצרת את כדורי המאסטר, פוכדורים שיכולים לתפוס כל פוקימון. לצוות גדול כל כך חייבת להיות מטרה שמניעה אותו, אז מה צוות רוקט ניסה לעשות?

header mewtwo 990x557 1 e1618146494307

התיאוריה היא שצוות רוקט ניסה לתפוס את מיוטו. הם ניסו להשיג פוקימון רוח כי הוא חזק סוג העל חושי של מיוטו, ואת כדור המאסטר כדי לתפוס את מיוטו שהוא פוקימון קשה במיוחד לתפיסה. מי ששיחק במשחקים יודע שמיוטו לא נתפס בקלות וצריך להביא הרבה מאוד פוכדורים טובים ולהתכונן לקרב ארוך. בסדרה pokemon origin רד מביא איתו גנגאר גם ומנסה להתחיל איתו את הקרב ולהשתמש ביתרון של סוג הרוח בעצמו.

hqdefault 1

עוד הוכחה היא הסדרה הרגילה, כשגארי מגיע למכון השמיני ומנסה להתמודד מול ג'ובאני, הוא נתקל במיוטו. בסדרה ג'ובאני החזיק במיוטו לזמן מסוים ושלט בו, כך שהגיוני שגם במשחקים ירצה לנסות להשיג לעצמו את אחד הפוקימונים הכי חזקים במשחק. ייתכן גם שבדומה לסדרה ג'ובאני כבר היה הבעלים של מיוטו בעבר ואיבד אותו, והוא מחפש להשיג שליטה עליו מחדש.

pokemon masters mewtwo 2 e1618146515971

מה אתם חושבים בנושא? האם זו מטרת העל של צוות רוקט?

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
23 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

את צריכה לקרוא את המנגה

eevee boy

יש לי תאוריה אחרת עם מאסטרבול יכול לתפוס כל פוקימון אז הוא יכול לתפוס פוקימוניםשל אנשים אחרים ???

סתם רוצה לדעת

לא כי זה מכפיל את הסיכויים בהרבה מאוד ויש סיכוי שהוא גם לא יתפוס אז הסיכוי לתפוס פוקימון של מישהו אחר הוא 0 ולא משנה כמה יכפילו זה ישאר אפס

תקראו לי פיקצ'ו פיקה פיקה

וואו כשחושבים על זה זה ממש הגיוני

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי תקראו לי פיקצ'ו פיקה פיקה
אוראל

אהבתי

Rowlet

אחלה טור אהבתי ממש