תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 16

הפוקימון הכי אייקוני ואהוב הוא ללא ספק פיקאצ'ו, שבזכות הפופולאריות שלו החליף את קליפיירי והפך לשותף הנאמן של אש. עם זאת, כל מי שצפה בפרק הראשון יודע שפיקאצ'ו בהתחלה לא בטח באש, ואפילו תקף אותו- היום ננסה להבין למה.

enter pikachu pokmon journeys the series episode 1 22 39 screenshot feature e1618730988180

נתחיל במה שאנחנו רואים- פיקאצ'ו בהתחלה לא מחבב את אש, ובמהלך כל הסדרה הוא לא מוכן לחזור לפוכדור שלו למרות שנראה שלפני זה היה בתוכו לא מעט זמן בלי שום בעיה. התיאוריה היא שפיקאצ'ו לא שונא את אש, אלא לא רוצה להיות תחת מאמן חדש. הוא ננטש בעבר על ידי מאמן אחר ולכן לא סומך על המאמן החדש. יכול להיות שבגלל זה הוא גם מפחד מהפוכדור שלו, בסדרה בעונה של סינו רואים את אש ודון מחליפים פוקימונים ונראה שהם מחזירים אותם לפוכדורים לצורך ההחלפה, פיקאצ'ו מנסה למנוע נטישה נוספת שלו.

images 9

למרות שעד הדור השני לא מגלים את זה, פיקאצ'ו לא נולד בתור פיקאצ'ו, אלא רק בתור פיצ'ו. מה שאומר שהוא כבר עבר התפתחות לפני שהגיע לאש. יותר מזה, פיצ'ו מתפתח מחברות, כלומר הוא היה צריך ליצור קשר עמוק עם מאמן אחר בשביל להתפתח, ולכן גם הגיוני שמאוד ייפגע מזה אם יאלץ להחליף מאמן. זה גם מסביר ממה נובע השינוי בגישה של פיקאצ'ו- אש יותר מפעם אחת מקריב את עצמו בשביל פיקאצ'ו ומגן עליו, והאמון יכול להבנות מחדש.

Ash and Pikachu Cropped e1618731017225

עוד פרט מעניין הוא הפוכדור עצמו. כל פוקימון שאש תופס במחוז קאנטו מגיע בפוכדור רגיל לחלוטין, אבל של פיקאצ'ו נושא קישוט בצורת ברק. כל מעריץ של מחוז סינו מהסדרה ומהמשחקים מכיר את הקישוט הזה- הוא יכול ליצור אפקטים כשהפוקימון יוצא מהפוכדור. תוכלו למעשה לראות את הקישוטים האלו בפעולה במשחקים של דור 4 ואפילו לראות את דון בוחרת כאלה בסדרה ומשתמשת בהם לתחרויות שלה. הקישוטים האלה נראו רק במחוז סינו, מה שאומר שפיקאצ'ו כנראה הגיע משם. פרופסור אוק גר בקאנטו, אז ניתן רק לשער שהוא השיג את פיקאצ'ו בקנייה או החלפה.

pokemon e1618731035781

מה אתם חושבים? מה המקור של פיקאצ'ו? מוזמנים לכתוב לי בתגובות ולהציע רעיונות לטורים הבאים!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.7 10 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
20 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אני זאת אני

מגיבה טיפ טיפה בדיליי
התיאוריה טובה אבל בפרק הראשון של מסעות פוקימון רואים שפיקאצו התפתח מפיצ'ו לפיקאצו כשהוא היה בלי מאמן
התיאוריה יכולה להיות נכונה רק בלי החלק של זה שהוא התפתח כשהוא היה עם מאמן אחר

פיקאצ'ו

סנאי

אוראל

משהו שסותר את התיאוריה זה שבאלולה אומרים שהפיקאצו של אש הוא מקנטו.

lomis

אני חושב שהפיקאצ'ו של אש הוא מיו
זה הגיוני, הוא חזק בטירוף יכול לעשות פרצופים של הרבה פוקימון והוא לא רוצה להכנס לפוקדור שלו כי אז הוא ישתנה בחזרה למיו אבל עדיין זה רק תיאוריה והסיכויים שזה אמיתי הם קצת נמוכים

אייוי

הפרק הראשון של מסעות פוקימון סותר את התאוריה הזאת לגמרה!!!

יואל \ דרגונייט

נכון!

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

וגם את התאוריה של lomis