תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 17

אחד הפוקימונים בדור הראשון שהטריף את המעריצים הוא דווקא זה שלא מופיע במשחק בשום צורה רשמית- מיסינגנו. מי הפוקימון הזה ומה המטרה שלו?

Screen Shot 2017 01 25 at 1.27.36 PM.0 e1617543577294

אז קודם כל- מי זה? מיסינגנו או באנגלית MissingNo הוא פוקימון שלא באמת קיים במשחק, תוכלו להשיג אותו רק על ידי ניצול של גליצ'ים שונים במשחק. הוא מופיע גם בעוד דורות, אבל הכי מוכר מהדור הראשון. השם שלו הוא קיצור של Missing Number – מספר חסר. במילים אחרות- משמעות השם היא פוקימון ללא מספר, כזה שלא מופיע בפוקידקס (ולכן גם אנחנו לא יכולים לדעת מה הוא).

hqdefault

במשך שנים התיאוריה היתה שהפוקימון הוא שאריות מפוקימון אחר שנמחק. שתי התיאוריות המובילות הן שהוא היה אמור להיות מעין חוליה מחברת בין מרווארק לקאנגסקאן, ושהוא היה אמור להיות מעין פוקימון רדוף המייצג את התוצאה של פוקימון שננטש ולא טופל כראוי. שתי התיאוריות מאוד מעניינות והיו מאוד פופולאריות, אבל כנראה שאם הפוקימון היה נשאר במשחק היינו יכולים לראות לפחות עוד מידע עליו כמו תיאור של הפוקידקס, תמונה שלו או כל דבר אחר. מיסינגנו הוא למעשה לא באמת פוקימון – אין לו מהלכים, אין עליו מידע, אין לו תמונה ואין אזור שאפשר להשיג אותו בו. לכן גם פחות הגיוני שמדובר בשאריות של פוקימון אחר.

Missingno e1617543631536

יש מספר סוגים של מיסינגנו, כן יש להם בכי שונה אבל יש עובדה מעניינת עליהם- אם תחליפו אום כך שיעברו לדור השני, כל סוג של מיסינגנו יהפוך לפוקימון אמיתי שקיים בדור השני. העובדה הזו הובילה לשתי אפשרויות יותר הגיוניות- מיסינגנו עשוי להיות פוקימון שעבר מדור 1 לדור 2, או האופציה שאני אישית יותר מאמינה בה- מעין ייצוג לפוקימון שהמשחק לא יודע להתמודד איתו. כלומר, הדרכים שבהן משיגים אותו הן למעשה ניסיון להשיג פוקימון עם מספר שלא קיים בפוקידקס של הדור, ולכן המשחק לא יודע עם מה להתמודד, ונותן בעצם את מיסינגנו (מספר חסר, כזה שלא באמת קיים במשחק). 

3def1145ea94f2506da032a908f40636 e1617543765858

מה אתם חושבים? מה המקור של מיסינגנו לדעתכם?

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
23 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איליי

לדעתי הפוקימון הזה היה אמור להיות החליטו שלא להוציא אותו בסוף עדיין לדעתי הוא חלק מאוד חשוב במשחקים

פיקיפק

באיזה יום מיתפרסם הטור השבועי שלך?

Ash

כרגע זה רק ימי ראשון, כנראה שמשבוע הבא זה יהיה גם יום נוסף כמו בעבר.

פיקיפק

פשוט לא יצא טור של "תיאוריות קונספירציות ומיתוסים" כבר המון זמן

Ash

הטורים האלה קבועים ונכתבו לפני כמה שבועות, משבוע הבא הטורים יחזרו להתפרסם כמו בעבר.

בראיקסן

אולי מיסאי איך שלא אומרים את זה הוא בעצם טעות? מה אם הוא בעצם היה מתוכנן להיות פוקמון מסויים אבל היה באג וזה הרס את הקוד שלו? ובגלל שהמשחק לא יודע להתמודד אם דברים כאלה הוא איבד את הצורה שלו ואת הקוד הנכון? נראה שלא תרחו בפוקמון לתקן את זה, או שלא היה זמן לתקן.

MCY

אולי זו ההתפתחות האבודה של ראיצ'ו

» cactus| king

התאוריה שלי הוא שהוא תוצאה של באג ואף פעם לא היה שום פוקימון אחר. מאחר שהמערכת לא יודעת להתמודד פוקימון שלא קיים, ברגע שתעביר אותו דור זה יגריל פוקימון רנדומלי ויעבור אליו. מכיוון שהמספר שלו הוא "???" שזה יכול להיות קוד שמסמל למערכת שהיא צריכה להגריל מספר… ואולי זה סתם בדיחה של המתכנתים? כפי שסיכמת כאן. אין לדעת…

מיסטי

לדעתי יש עולם מקביל של פוקימון ואחד הפוקימונים יש לו כוח לשנות את העתיד בלה בלה בלה בלה והגיע למשחק ואז הוא נכלא בחור תולעת אולטרה מטורף הפך לגליץ מטורף ואז סאטושי טגירי מחק לכל העולם את הזיכרון במין גל על קולי מגניב כזה אבל זה פגע בקוד של המשחק ובפוקימון גליץ … וזה השריד של הקוד יש לי עוד תאורייה שלמה על זה אבל נראה לי שאני עוד שנייה מקבלת דלקת באצבעות

חחחחחחח

לא הבנתי

bulbasaur

באלולה יש פרק שבו אש עובר לסוג של יקום מקביל, אז יכול להיות