תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 17

אחד הפוקימונים בדור הראשון שהטריף את המעריצים הוא דווקא זה שלא מופיע במשחק בשום צורה רשמית- מיסינגנו. מי הפוקימון הזה ומה המטרה שלו?

אז קודם כל- מי זה? מיסינגנו או באנגלית MissingNo הוא פוקימון שלא באמת קיים במשחק, תוכלו להשיג אותו רק על ידי ניצול של גליצ’ים שונים במשחק. הוא מופיע גם בעוד דורות, אבל הכי מוכר מהדור הראשון. השם שלו הוא קיצור של Missing Number – מספר חסר. במילים אחרות- משמעות השם היא פוקימון ללא מספר, כזה שלא מופיע בפוקידקס (ולכן גם אנחנו לא יכולים לדעת מה הוא).

במשך שנים התיאוריה היתה שהפוקימון הוא שאריות מפוקימון אחר שנמחק. שתי התיאוריות המובילות הן שהוא היה אמור להיות מעין חוליה מחברת בין מרווארק לקאנגסקאן, ושהוא היה אמור להיות מעין פוקימון רדוף המייצג את התוצאה של פוקימון שננטש ולא טופל כראוי. שתי התיאוריות מאוד מעניינות והיו מאוד פופולאריות, אבל כנראה שאם הפוקימון היה נשאר במשחק היינו יכולים לראות לפחות עוד מידע עליו כמו תיאור של הפוקידקס, תמונה שלו או כל דבר אחר. מיסינגנו הוא למעשה לא באמת פוקימון – אין לו מהלכים, אין עליו מידע, אין לו תמונה ואין אזור שאפשר להשיג אותו בו. לכן גם פחות הגיוני שמדובר בשאריות של פוקימון אחר.

יש מספר סוגים של מיסינגנו, כן יש להם בכי שונה אבל יש עובדה מעניינת עליהם- אם תחליפו אום כך שיעברו לדור השני, כל סוג של מיסינגנו יהפוך לפוקימון אמיתי שקיים בדור השני. העובדה הזו הובילה לשתי אפשרויות יותר הגיוניות- מיסינגנו עשוי להיות פוקימון שעבר מדור 1 לדור 2, או האופציה שאני אישית יותר מאמינה בה- מעין ייצוג לפוקימון שהמשחק לא יודע להתמודד איתו. כלומר, הדרכים שבהן משיגים אותו הן למעשה ניסיון להשיג פוקימון עם מספר שלא קיים בפוקידקס של הדור, ולכן המשחק לא יודע עם מה להתמודד, ונותן בעצם את מיסינגנו (מספר חסר, כזה שלא באמת קיים במשחק). 

מה אתם חושבים? מה המקור של מיסינגנו לדעתכם?

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

21 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פיקיפק
פיקיפק
10 במאי 2021 15:43

באיזה יום מיתפרסם הטור השבועי שלך?

Ash
בעלי האתר
Ash
10 במאי 2021 15:47
תגובה ל  פיקיפק

כרגע זה רק ימי ראשון, כנראה שמשבוע הבא זה יהיה גם יום נוסף כמו בעבר.

פיקיפק
פיקיפק
13 במאי 2021 18:06
תגובה ל  Ash

פשוט לא יצא טור של “תיאוריות קונספירציות ומיתוסים” כבר המון זמן

Ash
בעלי האתר
Ash
13 במאי 2021 19:21
תגובה ל  פיקיפק

הטורים האלה קבועים ונכתבו לפני כמה שבועות, משבוע הבא הטורים יחזרו להתפרסם כמו בעבר.

בראיקסן
בראיקסן
8 במאי 2021 09:15

אולי מיסאי איך שלא אומרים את זה הוא בעצם טעות? מה אם הוא בעצם היה מתוכנן להיות פוקמון מסויים אבל היה באג וזה הרס את הקוד שלו? ובגלל שהמשחק לא יודע להתמודד אם דברים כאלה הוא איבד את הצורה שלו ואת הקוד הנכון? נראה שלא תרחו בפוקמון לתקן את זה, או שלא היה זמן לתקן.

MCY
MCY
12 ביוני 2021 13:37
תגובה ל  בראיקסן

אולי זו ההתפתחות האבודה של ראיצ’ו

» Arbok| קקטוס
» Arbok| קקטוס
5 במאי 2021 11:32

התאוריה שלי הוא שהוא תוצאה של באג ואף פעם לא היה שום פוקימון אחר. מאחר שהמערכת לא יודעת להתמודד פוקימון שלא קיים, ברגע שתעביר אותו דור זה יגריל פוקימון רנדומלי ויעבור אליו. מכיוון שהמספר שלו הוא “???” שזה יכול להיות קוד שמסמל למערכת שהיא צריכה להגריל מספר… ואולי זה סתם בדיחה של המתכנתים? כפי שסיכמת כאן. אין לדעת…

מיסטי
מיסטי
4 במאי 2021 19:08

לדעתי יש עולם מקביל של פוקימון ואחד הפוקימונים יש לו כוח לשנות את העתיד בלה בלה בלה בלה והגיע למשחק ואז הוא נכלא בחור תולעת אולטרה מטורף הפך לגליץ מטורף ואז סאטושי טגירי מחק לכל העולם את הזיכרון במין גל על קולי מגניב כזה אבל זה פגע בקוד של המשחק ובפוקימון גליץ … וזה השריד של הקוד יש לי עוד תאורייה שלמה על זה אבל נראה לי שאני עוד שנייה מקבלת דלקת באצבעות

חחחחחחח
חחחחחחח
4 במאי 2021 20:04
תגובה ל  מיסטי

לא הבנתי

חחחחחחח
חחחחחחח
3 במאי 2021 21:19

מזל טוב על האייקון החדש