תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 19

התיאוריה של היום היא אחת פחות מוכרת אבל כן הגיונית: האם עולם הפוקימונים מלאכותי? האם פוקימונים הם בכלל יצורים חיים?

robopikachu 1150276 1280x0 1 e1622571174466

אז נתחיל בבסיס- בעולם הפוקימונים קיים מגוון רחב של יצורים, אנחנו יודעים שהם היו קיימים אלפי שנים וחלקם נחשבים אפילו לאלים, אבל מה אם כל זה לא אמיתי? הבסיס לזה הוא הפרדוקס הקטן שכל אחד שצפה בסדרה מכיר- האם פוקימונים נקראים על שם הקול שהם עושים, או שהם למדו להגיד רק את השם שלהם? זה לא הגיוני שידעו לעשות רק צלילים שקשורים לשם שלהם ובאותו הזמן לא ייתכן שבמקרה הצליל היחיד שהם מפיקים הוא במקרה מילה שמתארת אותם בצורה דיי מדויקת… אבל זה כן הגיוני אם תוכננו לעשות את זה בצורה מלאכותית.

maxresdefault 9 e1622571201243

אם נמשיך למנגנונים שקיימים גם במשחקים נגלה שהפוקימונים יכולים ללמוד מהלכים מדיסקים, אפשר לאחסן אותם במכשיר שנראה חשמלי (פוכדור) ואפשר ממש לשים אותם במחשב ואפילו להעביר אותם בתקשורת בין מחשבים. הם ממש מתנהגים קצת כמו רובוטים.

f5f52853 bfda 4984 a75d b00078acd079 original color magearna m19 1038x576 2 e1622571288967

מה שמחזק את התיאוריה היא העובדה שיצירת פוקימון מלאכותי היא כן דבר שקיים. מיוטו ומגירנה שניהם פוקימונים מלאכותיים והם יכולים לתפקד כמו כל פוקימון אחר. העובדה הזאת מלמדת אותנו שכן ניתן ליצור פוקימונים, ושהם עובדים בדיוק אותו הדבר כל שאם עוד פוקימונים נוצרו במעבדה לא היתה לנו דרך לדעת את זה.

 

מה אתם חושבים? האם עולם הפוקימונים הקסום הוא בעצם זיוף? מוזמנים לרשום בתגובות!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי

רק להזכיר שזו ״תאוריה״ ולא עובדה ולמי שעשה את זה אני ממליץ לעשות תור שבועי של עובדות

מגה לוקאריו גוניור

וויבל שחכת את Genesect שהוא גם פוקימון שיצרו אנשים :)

מיסטי

לדעתי בני האדם (בעולם הפוקימון) קראו להם בשמות שלהם לפי ההברות שהם משמיעים . וגם נו באמת בסרטים וסדרות הכל היגיני גם אם זה אומר להכניס יצורים לתוך כדור שפולט ליזר ( וחוץ מי זה בסרטים תמיד יש זה סיפור חברים מרגש גזה והם מצילים אחד את השני וקופצים מצוקים והם תמיד יפים והכל והפכים והם רבים ומשלימים . ובעולם האמיתי תזמין מסוק חילוץ ואמבולנס (במקרה הטוב,) הוא ייראה כמו מאק מעורבב עם בלינקי מציידי הטרולים, מעורבב עם השומר הראש של סופי משומרת הערים האבודות, ודורה וחטפני ואח הקטן של בוץ שאין לו) אם אתה רב עם חברים וחברות שלך… קרא עוד »

ויקטיני

פוקימונים הם לא רובוטים בגלל שבסרט הראשון מיוטו משיב מלחמה הראו בפעם הראשונה את מיוטו והראו שהוא נוצר מה-DNA של מיו. אז איך פוקימון מלאכותי יכול להשתנות לכל פוקימון?
איך פוקימון יכול ליצור פוקימון אויב שלו?
כי מיוטו אויב של מיו.

ויקטיני

טוב

Umbreon

נכון.פוקימונים לא רובוטים.גם מגירנה לא באמת רובוטית,היא רק ניראת ככה

מגה קרווקנייט

לא נכון כי לרובוטים אין די אן אי כך שאי אפשר לשכפל אותם