תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 22

חשבתם פעם כמה הקונספט של דורות חדשים מוזר? במשך שנים אנחנו יודעים שיש מספר מסויים של פוקימונים, עש שיום אחד מתגלים בבת אחת מעל 100 זנים חדשים שלא שמענו עליהם קודם. היום אני אנסה להציע הסבר לכך.

בתחילת תקופת הפוקימונים היו 151 פוקימונים בדיוק (אם מחשיבים את מיו), כיום קיימים מעל 800 פוקימונים שונים בנוסף לצורות ייחודיות כמו הצורות של אלולה וגאלר. לא רק שמתגלים זנים חדשים, אלא גם ערים וארצות חדשות. הסבר אחד יהיה התיאוריה שהפוקימונים הם יצירה מלאכותית של האדם, אבל יש עוד הסבר.

יכול להיות שבני האדם פשוט לא תמיד חיו בעולם הפוקימונים, אלא גילו אותו בעצמם לאט לאט. כמו שבעולם שלנו בעבר חוקרים היו מוצאים אדמות חדשות ומתחילים להתיישב בהן גם פה יכול לקרות משהו דומה. זה יסביר למה שניה אחת מחוז לא קיים, ושניה אחר כך אפשר לטייל בו, לתפוס פוקימונים שאין בשום מקום אחר ועדיין לא לשמוע על המחוז הבא שנגלה עם הדור הבא ברשימה.

אם תשימו לב אנחנו כמעט תמיד משחקים דמות שגדלה וגרה במחוז, כך שהגיוני מאוד שאם היא התיישבה במקום מסויים היא לא תדע על אנשים שגילו מחוזות שונים והגיעו אליהם במקום, ואכן יש מעט מאוד אזכורים למחוזות אחרים במשחקים, חוץ מבמקרה של ג׳וטו ואלולה שבשניהם מזכירים לא מעט את קאנטו…

מקווה שנהנתם מהטור של היום! אם יש עוד תיאוריות שהייתם רוצים לשמוע עליהן מוזמנים לכתוב לי בתגובות ואני גם אשמח לדעת מה חשבתם על הטור.

4.4 9 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

14 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
shilo
shilo
17 ביולי 2021 23:00

אני חולק על דעתך מפני שבסיבה הראשונה הו-או הוא פוקימון דור שני שבדור הזה פחות או יותר התגלו הפוקימונים הנוצצים אבל ממש בתחילת הסדרה הופיע או-הו נוצץ והסיבה השנייה רוב האנשים הם אנשים חדשים שגדלו באותו מחוז וכנראה גם ההורים שלהם

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי
אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי
29 ביוני 2021 21:59

אני חושב שאש פשוט גילה את המחוזות לאט לאט..

אורי
אורי
21 ביוני 2021 19:08

טור יפה אולי תעשי טור על פוקימוני שייני

רוהירו
רוהירו
21 ביוני 2021 08:51

טור טוב, האמת אף פעם לא חשבתי על זה

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
21 ביוני 2021 07:09

תאוריה מעניינת,
אבל אני לא חושב שהיא נכונה