תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 26

באחד הטורים דיברנו על אש, ועל העובדה שהוא לא מתבגר אף פעם. גם כשזמן בבירור עובר בעולם הפוקימונים אש לא נראה יותר בוגר והוא נשאר באותו הגיל בדיוק בכל השנים בה הסדרה קיימת.

DD1B2594 1ECA 471E 9730 3CE6AC968742 e1626691720500

התיאוריה הכי נפוצה בנושא היא שאש בקבוצה ושהוא מדמיין את כל עלילות הסדרה, ודיברנו עליה בטור הקודם. היום אני רוצה להציג שני הסברים אפשריים נוספים לתופעה שקצת יותר קשורים בחוויות שאש עבר יחסית בתחילת המסע שלו. שני ההסברים האלה יותר מעודדים מה תיאוריה המקורית ואני מקווה שתהנו מהם!

A1BAD7F2 6DED 430C B1B6 9012B64FD270

התיאוריה הראשונה היא שסלבי אחראי לחוסר ההתבגרות של אש. כמו שראינו בסרט שלו, סלבי מסוגל לגרום לאנשים להופיע בתקופות שונות ובגילאים שונים בזכות היכולות המיוחדות שלו, שקשורות בעיקר במסע בזמן. אש פגש בסלבי יותר מפעם אחת ואף הציל אותו, ייתכן שסלבי בטעות גרם לכך, או שאפילו רוצה להשאיר את אש כמו שהוא היה כשהם נפגשו.

C5778991 1DEB 46AD AE2B 4CFF5B4531EF

התיאוריה השניה והיותר האהובה עליי היא התיאוריה על הו-הו. ממש בתחילת המסע שלו אש זכה לראות את הפוקימון האגדי הו-הו, ולפי הפוקידקס שלו הנוצות של הו-הו יכולות להעניק אושר נצחי. יכול להיות שאש זכה בברכה הזאת בעצמו, ושמה שגורם לו לאושר הוא ההרפתקה הזאת ביחד עם פיקאצ׳ו. זה יסביר גם למה המסע שלו ממשיך להתארך, גם אחרי שלאחר כל כך הרבה שנים הוא הצליח לזכות בליגה הוא נשאר בן 10 ועדיין מטייל בעולם, כי זה הדבר שהוא הכי רוצה לעשות.

98BEBBE8 5EAA 40C5 BF2A F706BA5E4725 e1626691866945

מקווה שנהנתם מהטור של היום! כרגיל אני מזמינה אתכם להשאיר תגובה על הטור ולהגיד לי מה חשבתם או על אילו תיאוריות תרצו לשמוע בשבוע הבא :)

מתנצלת שהטור לא יצא אתמול, היתה לי בעיה קטנה ולכן יצא ביום במקום.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
13 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
shilo

לדעתי התיאוריה השנייה נכונה בגלל שאת סלבי הוא נראה לאחרונה במחוז הרביעי אבל עדיין עד לשם אפילו הוא נשאר אותו גיל
והוא ראה את הו-או בנוצץ אז כנראה שזה מזה

מיסטי

או מגניב בטירוף התאורייה עם סלבי הגיונית ודי מענינת הלוואי שיתברר בסוף הסדרה שאש תקוע ברצף החלל המרחב והזמן או משהו מגניב כזה

Zacian

התיאוריות נשמעות הגיוניות מאוד.
הלוואי ומתישהו התעלומה הזאת תיפתר ממקור רשמי (למרות שאני לא חושב שיהיה הסבר לגיל של אש, אבל תמיד טוב לקוות)

Bidoof bidoof

אחלה טור
את יכולה לעשות תאוריה של מגה התפתחות (אם יש)

גלגלוני טלטלוני

האמת שיש משהו יותר ברור שיסביר את זה למעשה אש כן גדל עם משתקלים על הגובה שלו ביחס לצבת רוקט בתחילת המסע וברגעים שונים בהמשך רואים איך הגובה שלו הרך ועם משתקלים במקרים בהם אש פגש מאמנים חדשים בגיל 10 אש היה גבוה יותר מהם למשל שפגשו את סוויר בתחילת משאו בקלוס הוא היה נמוך יותר מאש וגם מעמנת חדשה שראינו בעונה 6 או 7 אני חושבת