תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 28

בשני הדורות האחרים למדנו על הצורות המחוזיות. בעיקרון, פוקימונים מסוימים יהיו שונים לחלוטין לפי המחוז שבו הם נמצאים, מסוג או יכולת שונה ועד התפתחות שונה לגמרי! בהתחלה זה נראה שהצורה המקורית היא זו שהציגו לנו מוקדם יותר, אבל מה עם זה לא נכון?

pokemon sword shield galarian forms e1628099554369

אנחנו בדרך כלל נכנה את הצורות הייחודיות לגאלאר בתור "צורת גאלאר" ואת הצורה הנוספת בתור "רגיל", אבל מה אם הבנו את זה נכון? לצורך ההשוואה נסתכל על פוקימון שדווקא מגיע ממחוז אחר- אלולה. גרימר הוא פוקימון שמקורו בקאנטו ויש לו צורת אלולה. בפוקידקס שלו מצויין בפירוש שהביאו את גרימר לאלולה כדי לפתור את בעיית הזיהום, ושהוא הגיע שם לצורה החדשה.

maxresdefault 1 2 e1628099570866

עכשיו ניקח את זיגזגון למשל. אנחנו לומדים עליו בדור השמיני שתנועות הזיגזג הייחודיות שלו באות מהאופי האנרגטי של צורת הגאלאר. כלומר, המהות של הפוקימון ואפילו המקור לשמו הגיעו דווקא מהצורה שנמצאת בגאלאר ולא מהצורה של הוואן, כך שאנחנו יכולים להסיק שהצורה המקורית היא דווקא צורת הגאלאר.

maxresdefault 2 1 e1628099587638

עכשיו כשאנחנו יודעים שחלק מצורות הגאלאר הן הצורות המקוריות, יש עוד פוקימונים מעניינים שנרצה לבדוק. הציפורים האגדיות המוכרות של קאנטו קיימות גם בגאלאר בצורה שונה. באופן מפתיע, שלושת האגדיים האלו הם בין האגדיים הבודדים שלא קשורים למחוז שלהם, כך שייתכן שהם אפילו לא הגיעו מקאנטו במקור. בהתחשב בעובדה שהאגדי העיקר של קאנטו (מיוטו) הוא מלאכותי, ייתכן אפילו שיצרו אותם בשיטה דומה למיוטו.

ElCZFn9UwAUBhlu.0 e1628099599840

זה הכל להיום, מוזמנים לכתוב בתגובות מה אתם חושבים ועל אילו תיאוריות הייתם רוצים לשמוע בשבוע הבא!

4.8 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

10 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
shilo

אני לא מסכים איתך מכיוון שבהתחלה בקנטו יש שלושה אגדיים ששמעו אליהם הכי הרבה על מיו הוא יותר מיטיק ועל מיו טו לא שמענו לא מכירים אותו בכלל רק ראינו אותו בחלפית הרובוט של ג'ובאני ואז בסרט שמענו על זאפדוס מולטרס וארטיקונו ארטיקונו ראינו לראשונה אחרי האוון בקנטו במחוז הקרב זאפ דוס ראינו לראשונה באגם עם הקריסטל החשמלי שנמצא בג'וטו ומולטרס בכללל בקאלוס הם יכולים להיות בכל מקום אבל הצורות גלאריאן לא ידענו שהם קיימים בכלל הם נמצאים רק בגאלר זיג זגון הוא מכרה באמת נדיר שיכול להיות שגאלאריאן זיג זגון הוא הרגיל כי זיג זגון הוא היה רק בהוון… קרא עוד »

מישהו

לדעתי הציפורים קשורות ללוגיה או לאו-הו, והן מסתובבות בין מחוזים, בהתחלה ראינו אותם בקאנטו ועכשיו בגאלאר, וגם יכול להיות שכשהם אכלו מפירות העץ שהם נאספים סביבו אז הוא עורר בהם גנים רדומים, או שינה את מבנה הדי-אן-איי שלהם מה שהביא למראה השונה שלהם בגאלאר, פלוס אפשר לתפוס במשחק גם את הצורות המקוריות שלהם, ובלטס' גו אפשר לתפוס אותם כמה פעמים אחרי שמקבלים גישה לשמיים לאחר הבסת הליגה, אז יש סיכוי שפשוט יש כמה כאלה, וחלקם הגיעו לגאלאר והשתנו בהתאם למיקומם או שהם הגיעו מגאלאר והשתנו בהתאם למיקומם, או שבכלל אנחנו עדיין לא ראינו את הצורות המקוריות שלהם אלא רק מחוזיות

מישהו

וגם נראה לי שקאנטו הוא מעיין תת-מחוז או משהו כזה של ג'וטו, שזה לא כזה קשור אבל קצת מתקשר למה שאמרתי לגבי או-הו ולוגיה

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי

לדעתי הדור היה צריך להיקרא אדום כחול צהוב ולא אדום כחול ירוק

מגה גנגר

אגב עוד משהו שלא דיברתם עליו בתאוריה שהציפורים האגדיות יש מצב שזה לא אותו פוקימון סתם בגלל הצורה והמקום שגילו אותם וזה ששישתם אגדיים שמו אותם כצורות מחוזיות אבל באחד הפרקים בקאלוס רואים את מולטרס בצורה הרגילה שלו אז אולי לא כל הפוקימונים שיש להם צורות מחוזיות יש צורות מחוזיות

מגה קרווקנייט

טוב…