תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 3

משחקי פוקימון השונים מחביאים לא מעט סודות, אבל כך גם הסדרה. היום נדבר על אש, הדמות הראשית שמלווה אותנו במשך כל העונות של הסדרה.

 

Pokemon Ash Feature Image 1 e1610228660307

 

אנחנו לומדים על אש פרטים ונחשפים לאישיות שלו לאורך כל הסדרה. אש מתפתח לאט לאט, לומד דברים חדשים ואפילו משתפר כמאמן פוקימון. עם זאת, דבר אחד אנחנו יודעים על אש ואף פעם לא משתנה- אש בן 10. גם אחרי שחגג שנה עם פיקאצ׳ו, גם לאחר אין ספור מסעות, אש נשאר בן 10. אבל למה בעצם?

 

ash pikachu anime e1610228684332

 

לפי התיאוריה, אש לא באמת יצא לאף מסע, והוא לא מאמן פוקימונים. אש אמנם עמד לצאת למסע, אבל כשהתחשמל מההתקפה של פיקאצ׳ו הוא נכנס לקומה, ממנה עדיין לא יצא. רוב הדמויות שאש פוגש במסע הן בסך הכל המצאה בדמיון שלו, ולכן גם כל האחיות והשוואות נראות אותו הדבר ונושאות את אותו השם- הן בסך הכל פנים מוכרות עבור אש.

 

Pikachu Ash and Goh in Pokemon Journeys e1610228760104

 

התיאוריה מסבירה גם לא מעט חורים בעלילה של פוקימון ובהיגיון בו. אפ חושבים על זה, פיקאצ׳ו הפך מהר מאוד מפוקימון עקשן שלא רוצה בעלים לחבר הכי נאמן של אש. בנוסף, אש משתפר כל הזמן, ומתקדם הרבה פעמים רק בזכות המזל. הוא מקבל לפעמים תגים בלי לנצח קרבות כשורה ואפילו נתקל בפוקימונים אגדיים מאוד מקרוב, יותר משהיינו מצפים שילד ממוצע יזכה. 

 

pokemon anime ash pikachu shocked 1196420 1280x0 1 e1610228797917

 

מה אתם חושבים? האם המסע של אש אמיתי, או שהכל אצלו בראש? מוזמנים לכתוב בתגובות! עדכון קצר: מהיום כל יום ראשון תתפרסם תיאוריה חדשה, אז מוזמנים לכתוב בתגובות על מה הייתם רוצים לשמוע בשבוע הבא. הטור השני (המדריך למאמן המתקדם) לא ירד מהאתר, הוא יתפרסם בימי חמישי.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.6 12 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
53 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סילבאלי

אני ממש לא מסכימה עם תיאוריה זו כי זה לא ממש מובן למה שהיוצרים של פוקימון יעשו משהו כזה ובימיוחד כי הסדרה ברובה מחוסנת לא רק לבני נוער ולמבוגרים אלה גם לילדים קטנים וניראה לי שאם תיאוריה זו הייתה אמיתית, גם עם היו מנסים להסתיר את זה היו נותנים רמזים יותר ברורים שתיאוריה זו נכונה ואז זה היה פחות מתאים לילדים קטנים. לדעתי הם עשו את אש ככה בישביל הזדהות עם ילדים שלא רוצים להיתבגר וגם בשום מקום בסדרה חוץ מבעונה הראשונה בפרק הראשון לא זכור לי שאומרים שאש בן 10 ואם מחשבים בפעולות חיבור וחילוק את כל מספר הפרקים… קרא עוד »

Ash

אש בן 10.. זה נאמר הרבה פעמים בסדרה..

luffy

אפשרי אבל לדעתי יש עוד 2 אפשרויות 1 הזמן בפוקימון לא מה שאנחנו חושבים 2 הסידרה אומצה לילדים מה אתם מחפשים גאונות
למרות שזה הגיוני שאש תפס קודם את הפוקימונים שהוא הקיר כרמנדר ועוד

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי luffy
צבי

אם זה היה נכון הוא היה מנצח בכול האליפיות לשו

king of zaigad

אני חושב שאש לא מת אבל נכנס לתרדמת .ו יש רק משהו אחד שיכול להציל אותו להיות מאסטר פוקימון !אולי זאת הסיבה שאש כלכך רוצה כי זה יכול להציל אותו.

ilayp16

יכול להיות שכל סדרה מתרחשת בממד אחר, בו אש יוצא לכל מקום בסדר שונה וככה הוא יכול להיות באותו הגיל באין סוף מקומות במקביל, אפשר לראות דבר שרומז על זה בסדרה של אלולה שאש נשלך ליקום מקביל לשלו שבו העולם נהרס. אז זה יכול להיות אפשרות (תאוריה שלי)

Ori

אחלה תאוריה

MCY

הלו, פוקימון תמיד מתרחש ביקום מקביל מהעולם שלנו.