תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 3

משחקי פוקימון השונים מחביאים לא מעט סודות, אבל כך גם הסדרה. היום נדבר על אש, הדמות הראשית שמלווה אותנו במשך כל העונות של הסדרה.

 

Pokemon Ash Feature Image 1 e1610228660307

 

אנחנו לומדים על אש פרטים ונחשפים לאישיות שלו לאורך כל הסדרה. אש מתפתח לאט לאט, לומד דברים חדשים ואפילו משתפר כמאמן פוקימון. עם זאת, דבר אחד אנחנו יודעים על אש ואף פעם לא משתנה- אש בן 10. גם אחרי שחגג שנה עם פיקאצ׳ו, גם לאחר אין ספור מסעות, אש נשאר בן 10. אבל למה בעצם?

 

ash pikachu anime e1610228684332

 

לפי התיאוריה, אש לא באמת יצא לאף מסע, והוא לא מאמן פוקימונים. אש אמנם עמד לצאת למסע, אבל כשהתחשמל מההתקפה של פיקאצ׳ו הוא נכנס לקומה, ממנה עדיין לא יצא. רוב הדמויות שאש פוגש במסע הן בסך הכל המצאה בדמיון שלו, ולכן גם כל האחיות והשוואות נראות אותו הדבר ונושאות את אותו השם- הן בסך הכל פנים מוכרות עבור אש.

 

Pikachu Ash and Goh in Pokemon Journeys e1610228760104

 

התיאוריה מסבירה גם לא מעט חורים בעלילה של פוקימון ובהיגיון בו. אפ חושבים על זה, פיקאצ׳ו הפך מהר מאוד מפוקימון עקשן שלא רוצה בעלים לחבר הכי נאמן של אש. בנוסף, אש משתפר כל הזמן, ומתקדם הרבה פעמים רק בזכות המזל. הוא מקבל לפעמים תגים בלי לנצח קרבות כשורה ואפילו נתקל בפוקימונים אגדיים מאוד מקרוב, יותר משהיינו מצפים שילד ממוצע יזכה. 

 

pokemon anime ash pikachu shocked 1196420 1280x0 1 e1610228797917

 

מה אתם חושבים? האם המסע של אש אמיתי, או שהכל אצלו בראש? מוזמנים לכתוב בתגובות! עדכון קצר: מהיום כל יום ראשון תתפרסם תיאוריה חדשה, אז מוזמנים לכתוב בתגובות על מה הייתם רוצים לשמוע בשבוע הבא. הטור השני (המדריך למאמן המתקדם) לא ירד מהאתר, הוא יתפרסם בימי חמישי.

4.6 10 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

47 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
king of zaigad

אני חושב שאש לא מת אבל נכנס לתרדמת .ו יש רק משהו אחד שיכול להציל אותו להיות מאסטר פוקימון !אולי זאת הסיבה שאש כלכך רוצה כי זה יכול להציל אותו.

ilayp16

יכול להיות שכל סדרה מתרחשת בממד אחר, בו אש יוצא לכל מקום בסדר שונה וככה הוא יכול להיות באותו הגיל באין סוף מקומות במקביל, אפשר לראות דבר שרומז על זה בסדרה של אלולה שאש נשלך ליקום מקביל לשלו שבו העולם נהרס. אז זה יכול להיות אפשרות (תאוריה שלי)

Ori

אחלה תאוריה

grampert

אני חושב שזה יכול להיות אבל זה לא ממש הגיוני זה גם לא ממש יכול להיות שכל האנשים ופוקימונים החדשים שהוא אף פעם לא ראה הם רק חלום כי הוא בטוח היה מזהה חלק מהחברים שלו אם הם רק פרצוף מוכר גם הקטע עם האחות גוי והשוטרת גני זה הכול רק חורים בעלילה לדעתי ולא היה להם כוח לחשוב על כל כך הרבה אנשים שבכלל לא מראים הרבה כמו השוטרת ג’ני והאחות ג’וי ואש אולי כן מזדקן אבל לא רואים את זה, או שגם בזה לא היה להם כוח לחשוב איך יראה שיתבגר ולמשה אף אחת מהדמויות לא גדלה אז… קרא עוד »

נערך לאחרונה 10 ימים על ידי grampert
Dorizard

לדעתי החורים העלילה הם לא כולכך חורים כי יש גם את כול המישחקים ששם כול האחיות ג’וי ניראות אותו, והמזל שיש לו זה פלוט ארמור עם שילוב של זה שיש גם במישחקים מזל כמו קריטיקל היט לצאת מבלבול וכו…, זה שהוא פוגש הרבה אגדיים בכל מישחק הדמות פוגשת את כול האגדיים, ובקשר לפיקצ’ו בכל פעם שאתה תופס פוקימון בהתכלה הוא תקף אותך ומנסה ליברוח אבל אחרי שאתה תופס אותו הוא החבר הכי טוב שלך אז זה כמו זה( וגם זה קטה של חברות ועבודת צבת וכול השטויות האלה.

גנגר

נהנתי לקרוא את הטור