תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 3

משחקי פוקימון השונים מחביאים לא מעט סודות, אבל כך גם הסדרה. היום נדבר על אש, הדמות הראשית שמלווה אותנו במשך כל העונות של הסדרה.

 

 

אנחנו לומדים על אש פרטים ונחשפים לאישיות שלו לאורך כל הסדרה. אש מתפתח לאט לאט, לומד דברים חדשים ואפילו משתפר כמאמן פוקימון. עם זאת, דבר אחד אנחנו יודעים על אש ואף פעם לא משתנה- אש בן 10. גם אחרי שחגג שנה עם פיקאצ׳ו, גם לאחר אין ספור מסעות, אש נשאר בן 10. אבל למה בעצם?

 

 

לפי התיאוריה, אש לא באמת יצא לאף מסע, והוא לא מאמן פוקימונים. אש אמנם עמד לצאת למסע, אבל כשהתחשמל מההתקפה של פיקאצ׳ו הוא נכנס לקומה, ממנה עדיין לא יצא. רוב הדמויות שאש פוגש במסע הן בסך הכל המצאה בדמיון שלו, ולכן גם כל האחיות והשוואות נראות אותו הדבר ונושאות את אותו השם- הן בסך הכל פנים מוכרות עבור אש.

 

 

התיאוריה מסבירה גם לא מעט חורים בעלילה של פוקימון ובהיגיון בו. אפ חושבים על זה, פיקאצ׳ו הפך מהר מאוד מפוקימון עקשן שלא רוצה בעלים לחבר הכי נאמן של אש. בנוסף, אש משתפר כל הזמן, ומתקדם הרבה פעמים רק בזכות המזל. הוא מקבל לפעמים תגים בלי לנצח קרבות כשורה ואפילו נתקל בפוקימונים אגדיים מאוד מקרוב, יותר משהיינו מצפים שילד ממוצע יזכה. 

 

 

מה אתם חושבים? האם המסע של אש אמיתי, או שהכל אצלו בראש? מוזמנים לכתוב בתגובות! עדכון קצר: מהיום כל יום ראשון תתפרסם תיאוריה חדשה, אז מוזמנים לכתוב בתגובות על מה הייתם רוצים לשמוע בשבוע הבא. הטור השני (המדריך למאמן המתקדם) לא ירד מהאתר, הוא יתפרסם בימי חמישי.

4.5 11 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

51 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
luffy
luffy
8 בפברואר 2021 11:10

אפשרי אבל לדעתי יש עוד 2 אפשרויות 1 הזמן בפוקימון לא מה שאנחנו חושבים 2 הסידרה אומצה לילדים מה אתם מחפשים גאונות
למרות שזה הגיוני שאש תפס קודם את הפוקימונים שהוא הקיר כרמנדר ועוד

נערך לאחרונה 5 חודשים על ידי luffy
צבי
צבי
26 בינואר 2021 20:04

אם זה היה נכון הוא היה מנצח בכול האליפיות לשו

king of zaigad
king of zaigad
23 בינואר 2021 17:07

אני חושב שאש לא מת אבל נכנס לתרדמת .ו יש רק משהו אחד שיכול להציל אותו להיות מאסטר פוקימון !אולי זאת הסיבה שאש כלכך רוצה כי זה יכול להציל אותו.

ilayp16
ilayp16
16 בינואר 2021 13:59

יכול להיות שכל סדרה מתרחשת בממד אחר, בו אש יוצא לכל מקום בסדר שונה וככה הוא יכול להיות באותו הגיל באין סוף מקומות במקביל, אפשר לראות דבר שרומז על זה בסדרה של אלולה שאש נשלך ליקום מקביל לשלו שבו העולם נהרס. אז זה יכול להיות אפשרות (תאוריה שלי)

Ori
Ori
17 בינואר 2021 11:46
תגובה ל  ilayp16

אחלה תאוריה

MCY
MCY
12 ביוני 2021 14:01
תגובה ל  ilayp16

הלו, פוקימון תמיד מתרחש ביקום מקביל מהעולם שלנו.

call me swampy
call me swampy
13 בינואר 2021 01:18

אני חושב שזה יכול להיות אבל זה לא ממש הגיוני זה גם לא ממש יכול להיות שכל האנשים ופוקימונים החדשים שהוא אף פעם לא ראה הם רק חלום כי הוא בטוח היה מזהה חלק מהחברים שלו אם הם רק פרצוף מוכר גם הקטע עם האחות גוי והשוטרת גני זה הכול רק חורים בעלילה לדעתי ולא היה להם כוח לחשוב על כל כך הרבה אנשים שבכלל לא מראים הרבה כמו השוטרת ג’ני והאחות ג’וי ואש אולי כן מזדקן אבל לא רואים את זה, או שגם בזה לא היה להם כוח לחשוב איך יראה שיתבגר ולמשה אף אחת מהדמויות לא גדלה אז… קרא עוד »

נערך לאחרונה 6 חודשים על ידי call me swampy
somebody
somebody
26 בינואר 2021 17:46
תגובה ל  call me swampy

נכון איך זה שהוא פוגש פוקימונים שהוא לא ראה ויש אותם סתם דוגמא במשחקים ואני יכול להגיד בוודאוות שזה לא חלק מהחלום שלו