תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 35

קופינג ווויזינג הם פוקימוני רעל שהוצגו עוד בדור הראשון, כשקופינג הוא אחד הפוקימונים הראשונים של צוות רוקט בסדרה. היום נדבר על הרקע שלהם.

roxie koffing e1632670667668

קופינג כנראה לא נוצר בצורה טבעית, הוא נראה מלאכותי וצורת הגאלאר שלו גם מראה שהוא מאוד מושפע ממפעלים ומהסביבה שלו, כך שמאוד ייתכן שהוא נוצר בכוונה. התיאוריה היא שקופינג נוצר על ידי צוות רוקט. אנחנו יודעים שצוות רוקט ניסה להעתיק ולשפר פוקימונים, כמו במקרה של מיו ומיוטו, אז לא מופרך להאמין שהפוקימון שמזוהה איתם נוצר על ידיהם.

arbok and weezing leaving team rocket with koffing and ekans e1632670825315

סיבה אפשרית מאחורי היצירה של קופינג היא פשוט ניסיון לייצר נשק- קופינג הוא פוקימון שיכול להפיץ גז רעיל וגם בתחילת הסדרה אנחנו רואים שזה השימוש שלו, להפיץ עשן/גז בתור מעין הסחה. ייתכן שצוות רוקט רצה לייצר מעין גרסה רעילה של וולטרוב, שיכולה להתפוצץ ולהפיץ גז.

c86 e1632670883143

הסיבה השניה האפשרית היא שהוא ניסוי כושל. קופינג מאוד דומה לגאסטלי, ואנחנו יודעים מהמשחקים שצוות רוקט מתעניין בפוקימוני רוח. ייתכן שהם ניסו לשכפל את גאסטלי, אבל בטעות במקום ליצור פוקימון רוח יצרו פוקימון רעל, שזה הסוג השני של גאסטלי.

Gastly EP020 e1632670904262

מה אתם חושבים? האם לדעתכם קופינג נוצר בצורה מלאכותית?

4.5 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

8 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
לוקאריו

לא יכול להיות עובדה שיש לקופינג התפתחות

מגה ראיקוזה

יש המון תאוריות על פוקימונים שהם גאסטלי כמו וולטרוב קלויסטר וטנגלה

מיסטר

מגניב אבל ני חושב של כי אפשר למצוא את קופינג כמעט בכל המשחקים

מאגור

תיאוריה מעניינת. בכלל, פוקימונים כמו קופינג ווויזינג תמיד עשו רושם די מלאכותי. תמיד חשבתי שהם נוצרו (או לפחות התפתחו מצורה אחרת) בגלל התיעוש שהעלה את רמות הרעלנים באטמוספרה. הרי ברמה מסוימת הם בעצם פשוט קליפות שמכילות גז רעיל.

אראל ניר

לדעתי קופינג הוא לא פוקימון של צוות רוקט כי מעולם צוות רוקט לא יצרו פוקימון שהתרבה, מיוטו יש רק אחד אבל הרעיון של ניסוי כושל הוא אפשרות אבל לדעתי הוא נוצר מרעל וסלע שהתחברו בצורה לא טבעית ויצרו את קופינג