תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 37

הרג'ים הם פוקימונים אגדיים יחסית דומים זה לזה, כשלכל אחד מהם יש סוג בודד עליו הוא מבוסס. אנחנו יודעים שכל הרג'ים כנראה נוצרו על ידי רג'יגיגאס אבל אנחנו לא יודעים למה ומה המטרה שלהם. היום אציג 3 תיאוריות בנושא.

regi trio pokemon direct e1633885249611

התיאוריה הראשונה אומרת שהרג'ים נוצרו על מנת להגן על רג'יגיאס. תפקידם של הרג'ים הם ליצור מעין "שרשרת ביטחון" שתוודא שרק המאמנים הראויים ביותר יוכלו מראש להגיע לרג'יגיגאס ולהיות הבעלים שלו. אם תשימו לב, בדרך כלל על מנת לתפוס את רג'יגיגאס תצטרכו לתפוס את כל הרג'ים האחרים, לפי התיאוריה הם מגינים עליו ושומרים על רג'יגיאס חבוי מפני מאמנים אחרים.

maxresdefault 3 2 e1633885263539

התיאוריה השניה אומרת שהרג'ים הם שרידים של התיישבות עתיקה יותר, והסיבה שהם נחשבים לאגדיים היא שלא ניתן עוד למצוא אותם, בגלל שהם נוצרו על ידי או בעזרת האדם הקדמון. הבסיס לתיאוריה הזאת הוא בעיקר כתב הברייל שתוכלו למצוא במשימות של באומגה רובי ואלפא ספיר, ובסימנים על פניהם שמזכירים גם הם כתב ברייל. לפי התיאוריה, הסימנים האלו הם חלק מהכתב ומצורת התקשורת של אוכלוסייה יותר עתיקה. לפי התיאוריה הזאת קיים רג'י לכל סוג, ופשוט לא כולם שרדו/נמצאו.

season12 ep24 ss03 1 e1633885275592

התיאוריה השלישית והאהובה עליי אומרת שהרג'ים הם ייצוג של תקופות בכדור הארץ. הרג'ים של דור 3 (רג'יאייס, רג'ירוק ורג'יסטיל) מייצגים תקופות מעבר, כמו עידן הקרח למשל שמיוצג על ידי רג'יאייס. רג'יגיגאס לפי התיאוריה הזאת מייצג את ההווה, וזה למה הוא יותר גדול ויותר חזק מהשאר, הוא נחשב להכי משמעותי עבורנו. לפי התיאוריה הזאת הרג'ים החדשים שהוצגו בדור השמיני מייצגים את העתיד, כשרג'לקי מייצג את התקופה שאנחנו עוברים אליה עכשיו, כזאת שמסתמכים בה על חשמל בתור מקור אנרגיה עיקרי.

994967f1 regis event e1633885290342

מה אתם חושבים? איזו תיאוריה הכי אהבתם ואיזו לדעתכם נכונה?

4.4 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יאצו

לדעתי ה3 הכי מעניין ו מקבה שזה איהיה מתי שהו בתוכנית זה מאןד מעניין

נבו הפינסיר

לדעתי רג'ידרגו מייצג את התקופה שבה הדרקונים שלטו בעולם לפני שהיו בני אדם.
אבל הסוגים נשמע הכי מגניב

אורי

השלישית ואפשר טור על פוקימונים זוהרים

Zacian

אהבתי מאוד את התיאוריה השלישית

סקווירטל שולט

לפי דעתי הם התגלמותם של הסוגים לדוגמא רגיאייס הוא התגלמות סוג הקרח, רגילקי הוא הגלומות סוג החשמל והרגי הראשון הוא רגיגיגאס המייצג את הסוג הרגיל וכן הלה וכן הלה