תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 48

שלום לכולם היום נדבר על פוקימונים ובני אדם בעולם הקדום, יש כל מיני תאוריות על מי היה קודם על כדור הארץ אבל לא על זה נדבר היום זה תאוריה לזמן אחר, היום נדבר על איך נוצר קשר בין בני אדם לפוקימונים.
נדבר על שני אפשרויות – אפשרות אחת היא אם בני האדם היו קודם, האפשרות השנייה היא אם פוקימונים היו קודם. אתם מוזמנים לרשום לי בתגובות מי אתם חושבים שהיה קודם!

6638ce5195e8c0bf9b012a66bd3b8998

 

אפשרות ראשונה: בני האדם
כולנו מכירים את הסיפור על איך שהחיות הראשונות להתחבר עם בני אדם הם זאבים שבאו לחום של המדורות ובסוף התפתחו לכלבים וכל השטויות האלה (אלא אם אתם לא מאמינים באבולוציה ואז אתם כנראה לא מכירים תסיפור הזה) אבל היום אנחנו כאן כדי לדבר על עולם הפוקימונים! אם נחשוב על פי התאוריה הזאת אז הכי הגיוני שלילפאפ (lillipup) או הרדיהר (herdier) היו הראשונים, בכל זאת פוקימוני כלב, אבל ויש אבל גדול אם נסתכל על הסרט ארסיאוס ותכשיט החיים הסרט ה12 של פוקימון, בסרט אנו רואים שבתקופה העתיקה הזאת אף אחד עוד לא יצר קשר כמעט עם פוקימונים,למעשה הם קראו לפוקימונים "יצורים קסומים" היחיד שאנו רואים עם פוקימון "מאולף" זה מרכוס עם הברונזונג (bronzong) והיטראן (heatran) שלו,מה שעוד אנו לא רואים זה פוקימונים מעל דור ארבע, מה שמפריח את הטענה לגבי לילפאפ,אם נסתכל בזה באמת אז הקשר הראשון בין פוקימונים לבני אדם הוא ארסיאוס(arceus) ודאמוס כאשר אריסאוס נתן לדאמוס את תכשיט החיים אחרי שהוא הציל אותו בכך שהחזיר לו את חלק מלוחות הסוגים שלו.
d0a6911f72303960f590315315c988be
האפשרות השנייה: פוקימונים.

האפשרות השנייה היא אם פוקימונים חיו קודם על כדור הארץ, במקרה הזה יש הרבה פחות סיבוכים ועלילה, אם פוקימונים חיו קודם כל על כדור הארץ רוב הסיכויים שבני האדם פשוט היו צריכים ללמוד לחיות לצידם עד שהם התפתחו מספיק ואז יכלו לכלוא אותם בתוך כדור ולהכריח אותם…להילחם….בשבילם…עד..שאחד..מהם..מ..תעלף וואו עכשיו אני קולט כמה הפוכדורים הם המצאה מרושעת, בכל מקרה בסופו של דבר פוקימון ובני אדם למדו להתקיים אחד ליד השני כפי שאנו רואים כיום ויצרו קשר אחד עם השני, אלא אם מחשיבים צוותים מרושעים שמנסים לבנות צבא של פוקימונים שהם גונבים ואז זה כבר פשוט לנצל את הפוקימונים לשליטה עולמית ווואו כדאי שאני אפסיק לדבר לפני שפוקימון יתחיל להישמע כמו סדרה לא כזאת תמימה בעצם תשכחו ממה שאמרתי לגבי הצוותים המרושעים אוקיי?


אז מה אתם חושבים? מוזמנים לכתוב לי בתגובות איזה מהמקרים אתם חושבים שיש יותר סיכוי או לכתוב לי תאוריה משלכם! להתראות עד הפעם הבאה!

4.8 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

19 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Inteleon

טור טוב, אפשר לעשות טור על אבני התפתחות?

pikachu-gaming

חד משמעית פוקימונים אפילו בסדרה אומרים ואומרים שפוקימונים שכנראה הפוקימונים היו קודם והפוקימונים הראשונים הם מיו סלאבי הואו והופה ואריכוס

מה שאומר שהם התחבו

נערך לאחרונה 29 ימים על ידי pikachu-gaming
סולרוק

תאוריה טובה

גלגלוניטלטלוני

אני מצטערת לומר אבל אני חושבת שאן בזה שום טיפת היגיון😅 אין מי שבה כודם כי בסופו של דבר כולם מתפתחים מאב משותף ומתפצלים לזנים שונים זו אבולוציה גן פגום שאותו מקבלים הצאצאים עם האבא או האמא עם הגן הפגום מצליחים לסרוד ולהבי ילדים לעולם גם ליפעמים הגן הפגום לא עובר לצאצאים כמובן שיש אפשרות לחיזרים שהגיעו לכדור הארץ אפילו שזה גם לא הגיוני כי עם הם היו מתפתחים במקום אחר אני הדלג על ההסבר של אבולוציה ואומר את מה שאני משארת שנשמע לי הגיוני לפני מליוני שנים כול החיות על פני כדור הארץ התפצלו לחיות רגילות ובני אדם החיות… קרא עוד »

פוקימון לא ידוע

טור מצחיק ומעניין אני הולך אל האפשרות שלי 3 בני האדם והפוקימונים ביחד