תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 49

היום בטור נדבר על שני פוקימונים, הראשון הוא פוקימון שלא ידוע עליו הרבה.. כן כן ניחשתם נכון, אנון! (unown) אפילו מהשם שלו אפשר להבין שלא יודעים עליו כמעט כלום!

והשני הוא אלוהים (ולא אני לא מדבר על בידוף) אני מדבר על ארקיאוס (arceus) כמובן! איך שניהם קשורים בדיוק? בואו ותגלו!

626DE2A3 D62D 480E 97E8 B339DCEE29AF


כולנו יודעים שלאנון יש כוח עצום, אנו רואים את זה כל פעם שהם מופיעים באנימה/ בסרט של פוקימון, לדוגמא בסרט השלישי, הילדה מולי מגלה מה קורה לאביה וחושבת עליו, מאייתת את השם שלו בלבנים ופתאום משום מקום  האנון מופיעים מזמנים את הכלב האגדי אנטי שיש לו יכולת טלפתיה (גם אני לא יודע למה) שמולי חושבת שהוא אביה ואם תרצו את כל שאר העלילה של הסרט תצטרכו לראות אותו כי לא על זה באנו לדבר היום, השפה של האנון  נודעת ביכולת לשנות את המציאות ואפילו לבנות מימד שלם חדש! ומה עם פוקימונים חדשים? אני אסביר: אף אחד לא באמת יודע כמה עתיקים האנון אך רוב הסיכוים שהם עתיקים יותר כל פוקימון אחר ואולי אפילו מהיקום או  מהעולם! (הכוונה לכל היקומים ולכל דבר שקיים) ומה לגבי ארסיאוס? הרי אנחנו יודעים שארסיאוס הוא זה שיצר את היקום, אבל מי יצר את ארסיאוס? הרי זה לא הגיוני שארסיאוס "תמיד היה" היה חייב להיות לו התחלה מתישהוא אז מה אם, האנון הם אלו שיצרו אותו? אנו הרי כבר יודעים שלאנון יש כוח מעל כל דימיון, וגם אנו יודעים שגם האנון וגם ארסיאוס יכולים ליצור יקומים ומימדים שונים ושיש להם כוח דומה לדוגמא שניהם יכולים ליצור פוקימונים  האנון יצרו את אנטיי בסרט השלישי ואריסאוס יצר את העולם וכנראה גם את כל הפוקימון שבו (חוץ מהאנון) אז מה אם ארסיאוס הוא מעיין "יורש" של האנון שהם יצרו כדי שיצור יקומים ובעקרון יהיה פעיל בזמן שהם לא עושים כלום אנו גם רואים בסרט העשירי של פוקימון שכאשר כולם מושפעים מדיאלגה ופאלקיה ואפילו המציאות מתקפלת לתוך עצמה האנון מרחפים להם ביקומים של דיאלגה ופאלקיה ולא מושפעים מהקרב שלהם.

 

60340F2C 26AB 4D00 A5D5 35C87603F535

ארסיאוס הוא אומנם חזק, אך בעזרת פאלקיה דיאלגה וגירטינה נעשה לו נזק מה שמראה שהוא לא בלתי מנוצח, אך אף פעם לא ראינו משהו עושה נזק לאנון המסתוריים אריסאוס הוא ככל הנראה פשוט גרסא חלשה יותר של הכוח של האנון, ולכן אפשר להגיד שהאנון יצרו אותו אבל זה לא נגמר פה! כי גם אם אריסאוס היה היורש או הפעיל של האנון זה לא אומר שהוא נוצר על ידיהם! ולכן אנו איננו יכולים לדעת בוודאות אם האנון באמת יצרו את ארסיאוס, אבל הטור הזה נקרא תיאוריות ולא עובדות מדעיות ש-100 אחוז נכונות נכון? אתם באים לפה לקרוא מידע או תאוריות מעניינות ויתנו לכם פרספקטיבה שונה על דברים? יש יותר הוכחות שארסיאוס כן נוצר או לפחות קיבל את הכוח שלו מאנון מאשר הוכחות שהוא לא ולכן אני בוחר להאמין שהוא כן.


אז מה אתם חושבים? מוזמנים להגיב בתגובות למטה את הדעות שלכם על התאוריה הזאת או תאוריות אחרות! (כל תגובה מבורכת!)

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

20 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פאלקיה

כתבת ארסיאוס במקום ארקיאוס

סוואמפרט

זה די הגיוני

מיסטי

חתיכת תיאוריה מוטרפת ומדהימה
טור נפלא

Ash-Greninja

זה מוזר, כי בסדרה אומרים שהו-או יצר את אנטיי, אז הם בעצם נוגדים את עצמם

luke

הסדרה היא בלגן אחד גדול

אלישיב

מאוד מעניין, כנראה לא נכון אבל מאוד מעניין