תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 5

אחד המקומות הכי מעניינים במחוז ג׳וטו הוא המגדל השרוף. המגדל, שבהתחלה נראה נטוש, מחזיק בתוכו ישויות רבות עוצמה והיסטוריה מעניינת.

 

37 1f

 

כבר עם ההגעה למגדל תוכלו לשמוע את הסיפור שלו- כשהמגדל נשרף, שלושה פוקימונים נשארו בתוכו ומתו. הפוקימון האגדי הו או ריחם עליהם, ובנה אותם מחדש בתור האגדיים אנטיי, סואיקון וראייקו. 

 

250px Burned Tower anime

 

במגדל תפגשו את שלושת האגדיים לראשונה, ומשם יתחיל המסע בניסיון למצוא אותם. לכל פוקימון אגדי יש סיכוי להופיע בכל מקום, כשהם ינסו לברוח מהקרב בכל הזדמנות. העובדה הזאת הופכת אותם למאוד קשים לתפיסה. למרות זאת, מדובר בפוקימונים חזקים ומיוחדים שתמיד שווה להשתמש בהם, והם כמובן נחוצים להשלמת הפוקידקס.

 

7b82a10c3660ca54f13892fe690274c0f6b526d4 00

 

אבל למה דווקא חשמל, מים ואש? יש בנושא שתי תיאוריות מרכזיות. הראשונה אומרת שהפוקימונים שנשרפו היו שלושת ההתפתחויות המקוריות של איווי- פלריאון, ופוריאון וג׳ולטיאון. לא רק שהסוגים מתאימים, זה הפוקימון היחיד ששלושת הסוגים מופיעים במשפחת ההתפתחויות שלו, הגיוני ששלושה פוקימונים קרובים יחסית ישארו ביחד בסיטואציה של סכנה. עוד פרט מעניין הוא ששניהם מזכירים מעין הכלאה בין כלב לחתול, אז הגיוני שהמהות הזאת תשאר גם אחרי ההוולדות מחדש. זו התיאוריה הכי פופולארית בנושא אבל יש פרט אחד שלא מסתדר איתה- באנימה פוקימון אוריג׳ינס, שהיא האנימה הכי מדוייקת מבחינת עלילת המשחקים, אפשר לראות פלאשבק של אירוע השריפה. באירוע אפשר לראות מעין צללית של הפוקימונים, והם נראים כמו זן שעוד לא פגשנו, אבל שלושתם זהים במראה מה שלא מסתדר עם התיאוריה.

 

Pokemon Theory Legendary Beasts Suicune Raikou Entai were Eeveelutions Vaporeon Jolteon Flareon e1611464388481

 

התיאוריה השניה מציגה גישה קצת שונה- הפוקימונים האגדיים בעצם מייצגים את ההיסטוריה של המגדל. המגדל הוכה על ידי ברק, מה שגרם לו להשרף. השריפה כובתה באמצעות הגשם. הפוקימון הם בעצם השלבים השונים. ראייקו מייצג את הברק שהכה במגדל והתחיל את הכל. אנטיי מייצג את השריפה בה מתו הפוקימונים ונהרס המגדל, וסואיקון מייצג את הגשם שכיבה אותה, ולמעשה סיים את האירוע. לפי התיאוריה הו או בחר בעצמו לצור את האגדיים דווקא בצורה הזאת כדי להנציח את היהסטוריה שלהם.

 

HGSS Brass Tower Evening

 

מה אתם חושבים שקרה במגדל? מי לדעתכם היו הפוקימונים שהפכו לשלושת האגדיים? מוזמנים לשתף בתגובות ולהציע רעיונות לשבוע הבא!

4.5 8 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

38 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Kingachu
Kingachu
27 בפברואר 2021 13:31

אני חושב שמה שנכון זה שפלריאון, ופוריאון וג'ולטיאון מתו במגדל ואז הו-או הפיל בטעות עליהם 3 נוצות קשת ואז הם חזרו לחיים בתור אנטיי, סויקון וראיקו.
זה נשמע לי יותר הגיוני.

פרוגאדיר
פרוגאדיר
4 בפברואר 2021 17:14

ראיתי את התאוריה מעניינת ביותר

Harel147
Harel147
26 בינואר 2021 09:52

יש לי תאוריה משלי שמתם לב ל"כתרים" שיש לכולם על הראש? ול"שפם" שיש לאנטיי ורייקו? ול"מסכה" של אנטיי? (הכתרים הם החלקים שמעל לעיינים שלהם [אנטי-צהוב סוויקו-טורקיז רייקו-שחור] השפמים הם החלקים שבין העיינים לפה [אנטי-אפור רייקו-תכלת] והמסכה מחברת בין הכל [אנטי-אדום]) זה מאוד מוזר כי זה לא מייצג את סדר ההיווצרות שלהם ואין שם "פוקימון מרכזי"

הראל
הראל
26 בינואר 2021 09:21

לדעתי התאוריה השנייה לא נכונה בגלל שאם זה נכון אז רייקו יצר את אנטיי וסוויקון הרג אותו וזה לא נכון בכלל
בגלל שהו או הוא זה שיצר אותם ואף אחד מהם לא נלחם אחד בשני

Harel147
Harel147
28 בינואר 2021 18:19
תגובה ל  הראל

בסדרה ראו בפירוש שהם נוצרו כך לא רק שאתה טועה זו גם לא תאוריה זאת עובדה

אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי
אנ'לא יודע איך לקרוא לעצמי
12 ביוני 2021 14:16
תגובה ל  הראל

והם רק מייצגים את הארועים

מיאו
מיאו
25 בינואר 2021 19:34

זה פשוט מאוד בגלל שהו או הוא פוקימון הקשת אז הוא יצר פוקימונים בשלושת צבעי הקשת אדום צהוב וכחול (והסוגים בהתאם אדום זה אש צהוב זה ברק וכחול זה מים)

מיאו
מיאו
25 בינואר 2021 23:05
תגובה ל  Alcremie

אמממ לא קראתי את זה זה עלה לי לראש בזמן שקראתי את מה שכתבת…