תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 50

ברוכים השבים או ברוכים הבאים לטור שלי! היום התיאוריה תיהיה קצת דומה לתיאוריה של שבוע שעבר ותכולל בתוכה גם כן את האנון ואת ארקיאוס ועוד כל מיני דברים אחרים בעולם הפוקימון, אי פעם שאלתם את עצמכם איך נוצר עולם הפוקימונים וממה? היום בטור נדבר על משהו שנקרא לו "הכוח" שהוא מה שיצר את העולם את בני האדם וגם ואת הפוקימונים, איך משו יכול להיות כלכך חזק אתם שואלים? תצטרכו לקרוא את הטור בשביל לגלות!

EBD4523E EE24 4395 A069 A179F84F77FA
אז איך נוצר עולם הפוקימונים?

יום אחד לפני מיליארדי שנה הכוח התעורר לחיים, בעצם אי אפשר להגיד שהוא היה בחיים בדיוק, יותר כמו קיבל מודעות לקיומו ולריק מסביבו, הכוח היה בודד ועצוב בעולם הריק הזה והחליט ליצור שני ישויות שיצרו עולמות ויפתחו חיים וציוויליזציות, הישות הראשונה ארקיאוס שיצר את עולם הפוקימונים את פאלקיה ודיאלגה שיצרו להם שני מימדים נוספים וגם יצר חיים על פני כדור הארץ. הישות השנייה היא נקרוזמה/האחד המסנור או כל אחד מהשמות שלו, שיצר את מימד האולטרא ביסט ואת האולטרא ביסט, חלק מהכוח שנשאר על כדור הארץ ללא שימוש הפך לאנרגיית דיינאמאקס באזור גאלאר, חלק אחר של הכוח נספג לתוך אבנים וקריסטלים וגרם ליצירתם של מהלכי הזי ומגה התפתחות. שאר הכוח התפזר בשאר העולם ונתן אפשרות למגה התפתחות ומהלכי זי במקומות אחרים בעולם אך אין מספיק לדיינאמאקס. עכשיו דיברנו על ארקיאוס אבל אתם בטח שואלים: וואלט הרי אמרת בהתחלה שהתיאוריה גם קשורה לאנון אז איך בדיוק? אוקיי אני אסביר, הכוח והאנון קשורים אחד לשני בצורה חזקה מאוד, האנון היו אפילו עוד לפני הכוח הם היו הראשונים! אבל הכוח למד "לנצל" או להשתמש באנון וליצור מהשפה שלהם דברים, ככה נוצרו ארקיאוס ונקרוזמה, עולם הפוקימונים והמימדים של פאלקיה דיאלגה וארקיאוס, הפוקימונים ובני האדם וכל דבר חיים על ביקום או אפילו ביקומים אחרים! זה הכל הכוח שהשתמש בשפת האנון ויצר, וככה האנון קשורים לכוח, מקור הכוח של הכוח הוא האנון, אומנם ראינו אינטרקציות של בני אדם עם האנון אף פעם ליוצר הקשר עם האנון לא היה את הרצון לבנות עולם שלם וחיים שלמים ולכן לא ראינו בני אדם מנצלים את הכוח הזה, יש אפשרות שנראה את סינטיה מצליחה ליצור קשר עם אנון ולהשתמש בשפה שלהם כי כפי שאנו יודעים היא חוקרת את האנון כבר לא מעט זמן, אם בני אדם עם רצונות רעים כמו גיאובני סיירוס או כל מנהיג צוות מרושע אחר ישימו את ידיהם על הכוח, תאמינו לי שאתם תדעו כי יעלמו לכם כל הפוקימונים וכנראה שהעולם יהרס, בואו נקווה שזה לא יקרה אף פעם! זה יהיה מצער מאוד.
אם זאת, עד כה ראינו רק בני אדם נואשים ועצובים שהתגעגו למישהו פוקימון או אדם אהוב ולכן אני בספק שאי פעם נקבל לראות את גיאובני יוצר פוקימון מספיק חזק כדי להשמיד את העולם עם הזרת.

096BA95B 0F0F 49A5 91B1 4136A595E9FE

אז מה אתם חושבים? מוזמנים להגיב בתגובות עוד תאוריות מטורפות ומעניינות שלכם או את הגרסא שלכם לתיאוריה הזאת!

(נ"ב קרדיט למנש על התיאוריה המטורפת הזאת)

4.2 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

23 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
itapit

אהבתי את התאוריה הזאת

אנןנימי

אהממ מיו…..

גלגלוניטלטלוני

וואו זו תאוריה מצוינת אבל אני לא מבינה מאיפה ביססתה כלק מהפרטים בסיפור אבל חוץ מזה התאוריה מצוינת!

Ash-Greninja

זה מטורף כל-כך עד שיכול להיות שזה נכון!

Bidi gov

הגיוני מאוד