תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 51

היום בטור אנו נדבר על התפתחות, או לפחות סוג מסויים של התפתחות – אבני התפתחות. איך בדיוק עובדות אבני ההתפתחות ומה הן בדיוק? למה הן עובדות רק על פוקימונים מסויימים?

Evolution VII
יש שתי אפשרויות שאני חושב שהן הכי הגיוניות והיום נדבר על שתיהן אז בואו נתחיל.

תיאוריה ראשונה

בעולם הפוקימונים יש המון סוגים של אבנים וקריסטלים – אבני מגה ואבני מפתח, קריסטלי זי ועוד, בהתפתחות מגה נדרש קשר חזק בין המאמן לפוקימון אבל גם אבן מפתח ואבן מגה, באבני מגה נקלטה אנרגיה כלשהיא שמאפשרת (לפוקימונים מסויימים) לעבור התפתחות מגה, אז מה אם זה אותו הדבר עם אבני ההתפתחות? מה אם אבני ההתפתחות הם אבנים שקלטו אנרגיה מסויימת שבעזרתה פוקימונים מסויימים יכולים להתפתח? זה הגיוני גם שהאנרגיה דומה לזאת של המגה התפתחות מכיוון ששניהם משפיעים רק על פוקימונים מסויימים וגורמים להם להתפתח, ההבדל הוא שהמגה התפתחות נשארת לזמן מוגבל בעוד שההתפתחות עם האבנים היא בלתי הפיכה
אנו יודעים שאבני ההתפתחות הם לא ידי אדם כי ראינו בפרק מסויים המון פיקאצו מחפשים אבני חשמל בסלעים גדולים ומשתמשים בהם כדי להתפתח ולא בן אדם בא ומפתח בעזרת האבן שהוא יצר את הפוקימון, אם זאת אפשר להכריח פוקימון להתפתח בעזרת האבן, לרוב מאמנים נותנים לפוקימון את הבחירה אבל יש אפשרות להכריח אותם שזה קצת עצוב אם חושבים על זה,אז בואו לא נחשוב על זה יותר מידי אוקיי?

107106 evolutions stones amp main media schema 1

תיאוריה שנייה

כולנו יודעים שארקיאוס יצר את עולם הפוקימונים נכון? זה בטח הצריך ממנו כוח עצום, אז מה אם כאשר ארקיאוס יצר את העולם חלק מהכוח שהוא השתמש בו ליצירת העולם דלף, זה לא היה משנה כלום בגלל ששום דבר לא היה מסוגל להכיל תכוח, חוץ מאבנים מיוחדים שכאשר ספגו את הכוח הפכו לאבני התפתחות, אבנים שבעזרתם או במילים אחרות בעזרת הכוח של ארקיאוס אפשר לגרום לפוקימון להתפתח באופן מידי, חלק אחר של הכוח של ארקיאוס דלף לכל אחת מהאבנים וככה נוצרו אבן המים, אבן האש, אבן החשמל, אבן הקרח, אבן העשב, אבן הירח וכל שאר אבני הפיתוח! התיאוריה הזאת קצרה יותר ואין לה הרבה עלילה כי אין צורך להסביר אותה, לא ידוע אם היא נכונה או לא אבל יש סיכוי שהיא כן!

אז מה אתם חושבים? מוזמנים להגיב בתגובות עוד תאוריות מטורפות ומעניינות שלכם או את הגרסא שלכם לתיאוריה הזאת!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
15 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סקורבאני

מעניין למה אין פשוט אבן אחת שמפתחת את כל הפוקימונים שצריכים אבן

yotamh

הפירוש לתיאוריה הראשונה חזק ביותר

Ash-Greninja

לדעתי התיאוריה השנייה לא נכונה כי כל פוקימון שמתפתח יכול להתפתח רק בעזרת אבן פיתוח, אז לא נראה הגיוני שרק בעזרת הכוח של ארקיאוס פוקימונים יכולים להתפתח.

*כל פוקימון שמתפתח בעזרת אבן פיתוח יכול להתפתח אך ורק בעזרת אבן פיתוח*

גרוקי

אבל מה אם אבן הנצח? הכוח שלה עושה הפוך מכל השאר ואין עליה הסבר בתיאוריה הזאת למרות שהיא מופיעה בתמונה.

גרנינג'ה

אני חושב שהתאוריה השניה צודקת.

וזה היה טור מגניב ומעניין!!