תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 52

אז היום בטור אנחנו נדבר על האם פוקימונים יכולים להבין אותנו, בעקרון יש לזה תשובה פשוטה, בתשובה הקצרה כן ובתשובה הארוכה רוב הסיכוים שכן, הנה למה.

best psychic moves pokemon anime

יש כמה הוכחות שפוקימונים מבינים את השפה שלנו, ההוכחה הראשונה היא מיאו (meowth) של צוות רוקט, אנו יודעים שמיאו למד לדבר בשפת בני האדם במטרה להרשים מיאו אחרת, מיאו הצליח ללמוד להבין ולדבר את השפה בצורה מדויקת ולא לוקח לו זמן להבין מה אומרים לו כל פעם, לעומת אדם שלמד שפה חדשה שהיא לא שפת האם שלו ובאופן טבעי לא יבין מיד משפטים כמו כשמדברים אילו בשפה שלו, ולכן אם מיאו (שהוא לא הפוקימון הכי חכם בשיישיה) יכל ללמוד את שפת בני האדם,אני בספק שפוקימונים אחרים לא יכולים ללמוד אותה, אני לא מכניס לחלק של ההוכחה פוקימונים שמשתמשים בטלפתיה כמו מיוטו כי זה יכולת של פוקימונים מסויימים ולא כל הפוקימונים יכולים לנצל את היכולת הזאת כדי לדבר בשפת בני האדם.

pokemon glaceon ice beam feature

ההוכחה הבאה היא שפוקימונים מבינים פקודות שהם מתקפות או התחמק ודברים כאלה, נגיד המאמן אומר לפוקימון קרן קרח אז הפוקימון יורה קרן קרח, מכאן אפשר להבין שהפוקימון מבין את המאמן נכון? לא בדיוק, פוקימונים בחופשי לא צריכים פקודות כדי לתקוף, מה אם כאשר פוקימון לומד מתקפה חדשה ואתה משתמש בה בקרב, הפוקימון יודע מתי לתקוף באיזה מתקפה באופן מסויים, זה בא מההנחה שהפוקימון עוצר בעצמו מלתקוף איך שהוא רוצה ומקשיב לפקודות המאמן, וזה מבוסס על זה שראינו שכאשר הלוקאריו של קורינה ניסה בפעם הראשונה לעשות מגה התפתחות והשתגע הוא התחיל לתקוף בלי פקודות מקורינה, הוא לא היה במצב לעצור את עצמו מלתקוף ולכן תקף בלי פקודות. בגלל זה אפשר להניח שפוקימונים מקשיבים למאמן מרצון ולא כי הם חייבים (יש עוד כמה דוגמאות לזה זה פשוט הדוגמא הכי פשוטה).
עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, אבל וואלט, אם יש כלכך הרבה הוחכות למה אמרת ש"רוב הסיכויים "שכן? ובכן זה בגלל שיש סיכוי שלמיאו של צוות רוקט יש יכולת נסתרת כלשהיא שאנו לא יודעים עליה ושהפוקימונים מבינים פקודות מסוימות כמו כשמאמנים כלבים פקודות כמו שב וארצה.

אז מה אתם חושבים? מוזמנים להגיב בתגובות עוד תאוריות מטורפות ומעניינות שלכם או את הגרסא שלכם לתיאוריה הזאת!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
26 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
נחמן פיקה בלאסטיוז

קורינה מx y וממסעות כן…

סילבאלי

נכון

Evyatar

מגניב

הלוואי שכולם היו מדברים ולא עושים קולות מעצבנים

Jirachi

אני אוהבת את קורינה

אספיאון

לדעתי הפוקימונים מבינים אותנו פשות חלקם בוחרים לא להקשים אבל זה לא אומר שהם לא מבינים אותנו.

אספיאון

תיקון להקשיב ולא להקשים.

מגה קרווקנייט

סביר… אבל נקודה טובה

סילבאלי

למה התאוריה שפוקימונים יכולים להבין את כל מה שבני האדם אומרים זה סביר?!