תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 66

היום בטור נדבר על בני אדם ועל פוקימונים מסויימים, ששונים מפוקימונים אחרים! ולא, אני לא מדבר על אגדיים ולא על מיטיקלים ולא על האולטרה ביסטס, אני מדבר על פוקימונים דמויי בני אדם!
pjimage 461
כשזה מגיע לפוקימונים שנראים שונים מאחרים, זה חשוב מאוד להסתכל על ההתפתחיות שלהם ועל איך הם נראות ומתנהגות, אצל פוקימונים (בשונה מבני האדם שהתפתחו במשך אלפי שנים) ההתפתחות של פוקימון היא יותר משמעותית, ומשנה אותו בהרבה יותר כל פעם.
לדוגמא: אנחנו רואים בבירור ששארפידו וגארצ'ומפ הם קרובי משפחה, ואולי היו אותו פוקימון פעם, אך כאשר אחד התמקם באדמה ואחד בים, צורתם השתנה לגמרי.
בנוסף קיימות הצורות המחוזיות, פוקימונים שמתרגלים לקור/חום או לתנאי סביבה אחרים, כמו אלולה וולפיקס לעומת וולפיקס רגיל שצורתו השתנתה כדי להתאים את מיקום המגורים האידיאלי של ניינטיילס באלולה.
MEw1
אז האם זה אומר שפוקימונים יכולים להתפתח להיות יותר אנושיים? ואולי אנושים לגמרי? ובכן…כן!
באחד הספרים בספריית סינו רשום (מתורגם לעברית על ידי בבקשה אל תכעסו אם זה לא מדויק ;-;):
" פעם חיי פוקימון ביער, ביער הפוקימון השיל את עורו כדי לישון כבן אדם, כשהתעורר, האדם עוטה את עור הפוקימון כדי לשוטט בכפרים"
ובספר אחר רשום:
"פעם היו פוקימונים שהפכו למאוד קרובים לבני אדם, פעם היו בני אדם ופוקימונים שאכלו ביחד באותו שולחן אוכל, זה היה זמן בו לא היה שום הבדל בין השניים"
והגרסא היפנית של אותו ספר מציינת שפעם בני אדם ופוקימונים התחתנו אחד עם השני.
עכשיו כשאנו יודעים שבני אדם התפתחו מפוקימונים אנחנו יכולים להניח שפוקימונים דמויי אנוש, יכולים להיחשב כיצור החי הכי קרוב לבני האדם, הפוקימונים האלה היו ההתפתחות האחרונה של בני האדם לפני שהם הפכו…לבני האדם!
עכשיו, אם נלך כמעט להתחלה של הפוקימונים, למיו, שמסוגל להשתמש בכל מהלך, מה שמראה שיש לו די אן איי של כל סוגי הפוקימונים שהוא העביר לפוקימונים, מכיוון שבני האדם הם…בני אדם, אין להם סוג.
         ופה מגיע החלק שלכם! תכתבו איזה סוג אתם חושבים שבני האדם הם, סוג חדש? סוג קיים? כל בן אדם סוג אחר? אני אקרא ואשתדל להגיב!

מקווה שנהנתם מהטור!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

3 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
19 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סילבאלי

אני חושבת שאם התאוריה הזאת נכונה (אבל רק אם), הכי הגיוני שבני אדם/חווה/אנוש הם בעצם סוג: נורמל ולחימה (לחימה כי יש בני/בנות/אדם/חווה/אנוש שיודעים להילחם ונורמל הוא פשוט הסוג הכי הגיוני שבני אדם/חווה/אנוש יכולים להיות)
וגם יש רמז מאוד עבה שמראים לנו בקשר לדיטו, שהוא בעצם קשור אל היכולת של דיטו לשנות צורה לכל פוקימון ולכל בן/בת/אדם/חווה/אנוש. ולפי אחת מהתיאוריות הקודמות שלכם, לדיטו את הדי.אן.איי של מיו (כמו עצל מיוטו) כי לפי אותה תאוריה דיטו הוא פוקימון שנוצר באותה הדרך שמיוטו נוצר, ואם בני/בנות/אדם/חווה/אנוש לא היתפתחו מפוקימונים, אז איך שדיטו יכול לשנות צורה גם לבן/לבת/אדם/חווה/אנוש?

סולרוק

תאוריה עמוקה

אורשיפו מכה אחת

סוג נורמל

נבו הפינסיר

אני חושב שפוקימונים ובני אדם לא באמת קשורים, יש לי תאוריה מגניבה שפוקימונים לא עברו אבולוציה [אבולוציה, לא התפתחות], אלא נוצרו ישר כול אחד בנפרד ממיו, לבקשתו של ארכהוס והוא יצר דיטואים כדי שהפוקימונים התרבו. החלק של בני האדם בתיאוריה שלי הוא שבני האדם היו בעולם כלשהו שבוא התפתחו באבולוציה רגילה ונקרוזמה העביר אותם לעולמות אחרים [לכן הם בכול מיני עולמות]

אלקזם

סוג רגיל