תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 67

היום בטור נדבר על המלחמה של קאלוס  ועל מלמלטאל, איך הם קשורים בדיוק? 

על פי המידע על מלמלטאל מהפוקידע, מלמלטאל לא נראה בעולם כבר 3000 שנים, לפני 3000 שנה זה אותו הזמן שבו AZ (הרגע גיליתי שככה רושמים את השם שלו) ירה את הנשק האולטימטבי וסיים את מלחמת קאלוס.
אך התאוריה הפעם לא תיהיה רק על קאלוס, היא קשורה אפילו עד יונובה! יש הרבה דברים עתיקים ביונובה, טירת התהום, טירת החול ההיא וכל הדברים העתיקים בתוך טירת התהום שאפשר למצוא, כולם נוצרו לפני בערך 3000 שנה, כל הדברים האלה שהם באותם הגיל וגיל דיי אקראי זה קצת מוזר לא?
אז בעצם כשAZ ירה את הנשק האולטימטיבי, יש סיכוי שזה פגע גם ביונובה(ראינו כבר שזה יכול להגיע עד החלל אז עד יונובה לא נשמע כזה אבסורדי) וכשזה פגע ביונובה, זה פגע ברברסל מאונטן מה שגרם להר להתפוצץ והשמיד את כל מה שבסביבתו ויצר את כל ההריסות האלה.
AZ Generations1
ופה מלמלטאל נכנס לתמונה, על פי התאוריה הזאת, כאשר קרן ההשמדה הזאת פגע ברברסל מאונטן היא יצרה מוטציה כלשהיא בברזל המותך שנמצא בהר, וככה נוצר מלמלטאל ומלטאן, זה משהו מוזר מאוד להניח נכון? אבל אנחנו יודעים שקרן ההשמדה הזאתי יצרה דברים הזויים ומטורפים, כמו לדוגמא מגה התפתחויות, ליצור פוקימון חדש לא נשמע כזה קשה למשהו שגרם למשהו שיכול להביא את הפוקימון רמה מעל המאקס, בנוסף אנחנו יודעים (על פי תאוריה אחרת שאני מחשיב כנכונה בגלל כמות ההוכחות הגדולה בה) שקרן ההשמדה הזאת הפכה קארבינק לדיאנסי.
861
ולכן, זה שהקרן יצרה גם את מלטאן ומלמלטאל בהחלט אפשרי, בנוסף, מלטאן ומלמלטאל עשויים מכספית, על כדור הארץ כספית היא יסוד שמגיע מאבן שנקראת סינבאר(או משהו כזה), וכמובן שבעולם הפוקימונים יש את האי סינבאר (או משהו כזה[השם שלהם זהה]) , ששוכן בתוכו הר געש.
אז הכל מסתדר, אבל יש אפילו עוד! כי הסיבה שמלמלטאל מופיע אחרי כלכך הרבה זמן נמצאת בתאורי המפה של רברסל מאונטן (אגב אני יודע שיש לזה שם בעברית אבל זה לא וואו לתרגם את זה ככה כי בעברית רוב השמות נשמעים מוזר, אז אל תכתבו לי בתגובות שצריך לתרגם את זה ;-;)
שם כתוב, באחד המשחקים, שהר הגעש התפרץ לפני הרבה זמן התפרצות אדירה! ובמשחק האחר רשום, שלאחרונה הר הגעש התפרץ הרבה פעמים אך התפרצויות קטנות, אז מה אם ההתפרצות הגדולה היא יצרה את מלמלטאל, שבסופו של דבר נעלם, וההתפרצויות הקטנות שקורות עכשיו בעצם יצרו את מלטאן, ומהמלטאנים נוצרו מלמלטאל, מה שגרם להם להופיע שוב אחרי כלכך הרבה זמן!

אז מה אתם חושבים? מוזמנים לכתוב לי בתגובות! 

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
14 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
yotamh

מגניב אהבתי ❤️😘😍🥰

צבי

יש פרט אחד שלצערי סותר את התאוריה בסדרה רואים שמלטאן הגיעו מאי פוני אם אי אפשר להסביר איך הם הגיעו לשם התאוריה איבדה את זה

lomis

תודה רבה. תאורייה מעניינת ודי הגיונית

צבי

סליחה אבל אני פספסתי משהו מי זה az?

עדי

א.לא מבין איך אש מוותר על פוקימון נדיר וחזק כזה. ב. בכללי הייתי מצפה שלקראת הקרבות של דרגת המאסטר הוא יאחד את השישיה החזקה שלו בכל הזמנים. ג. האם לדעתם זה שאש הגיע לטופ העולמי מצביע על זה שהוא יסיים את דרכו בסדרה?! הרי מעכשיו הוא לא מאמן אנונימי יותר שבמקרה נקלע להרפתקאות מטורפות ומפגש עם פוקימונים נדירים, אלא מעשיו הוא ממש מפורסם ויזהו אותו בכל מקום. זה כבר לא יהיה אותו דבר להסתובב במחוזות להלחם במנהיגי מכונים ולאסוף תגים כשאתה מפורסם כאחד משמונת המאמנים הטובים בעולם… לא חושבים ככה…? ד.קוריוז נוסף, תעלומת טוביאס שהוא מאמן מטורף, אך נעלם לחלוטין?… קרא עוד »

צבי

טוביאס בה למטרה אחת לגרום לאש להפסיד את ליגת סינו או הואן לא זוכר ולקחת אותה לא סביר שהוא יופיע שוב

נערך לאחרונה 1 חודש על ידי z.v.i
עדי

לאן הוא נעלם יחד עם האגדיים שלו לא הבנתי?
אם קיים מאמן כזה, וכידוע הוא מתחרה בליגות.

מן הסתם שהוא היה צריך להשתתף באליפות העולם.