תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 68

היום בטור נדבר על הרג'ים החדשים (יחסית) שהוצגו בכתר טונדרה, איך בדיוק הם מתאימים להיות רג'ים? אחרי שכל הסיפור עם הרג'ים כבר הוסבר, איך זה הגיוני שפתאום מגיעים עוד שניים?
Pokemon Regis1
אז קודם כל נתחיל בהקדמה, רוב הסיכויים שרג'יגיגאס יצר את שלושת הרג'ים בעידן האבן, עידן הקרח, ועידן המתכת (כל אחד בעידן המתאים לו), אנחנו מניחים את זה כי במידע עליהם רשום שהם נוצרו לפני הרבה מאוד זמן, אבל מעולם לא אמרו שהם נוצרו באותו הזמן!
אז אם אנחנו מניחים שהם נוצרו על ידי רג'יגיגאס, מתי בדיוק נוצרו רג'ידראגו ורג'ילאקי?
נתחיל מרג'ידרגו, רוב הסיכויים שהוא נוצר בימי הביינים, הרי זה מתאים באופן מושלם! דרקונים מקושרים לימי הביינים כל הזמן, ולכן אני חושב שהוא הכי מתאים לימי הביניים.
הרגי הבא, רג'יאלאקי, הוא סוג חשמל, אבל אין "עידן חשמלי" נכון? אז מתי הוא נוצר? ובכן לרג'יאלאקי הכי מתאים להיווצר בעידן הנוכחי, שאנחנו נמצאים בו, העידן הטכנולוגי.
לפי דעתי, לאחר הגילוי של רג'יגיגאס בפעם הראשונה, לאחר שהוא שוחרר (עשיתי תאוריה על מה קורה לפוקימון אחרי שהמאמן שלו מת ובסופה הנחנו שהפוקימון משוחרר לחופשי, כל מה שאומר עכשיו זה בהנחה שהתאוריה נכונה)  הוא הבין שהוא צריך הגנה, ולכן יצר את רג'ילאקי.
Pokemon BDSP Regigigas e16382720584561
אז בהנחה שהם כן נוצרו בימי הביניים ובעידן הטכנולוגי, למה הם חולקים מקדש? הרי סוג הדרקון וסוג החשמל לא מנוגדים או משהו?
אני מאמין שהם חולקים מקדש מכיוון שימי הביינים, והעידן הטכנולוגי, הם הפוכים. ימי הביניים מייצגים את העבר, התקופה הלא מפותחת, העידן הטכנולוגי מייצג את העתיד שלנו.
אז בהנחה שכל מה שאמרתי עד עכשיו נכון, מה זה בדיוק אומר? ובכן חוץ מהרג'ים החדשים הוצג לנו עוד פוקימון חדש, קלירקס, ובמידע עליו רשום שהוא יכול לראות כל מקרה בעבר, בהווה ובעתיד.
אז האם קלירקס קשור אליהם?…ובכן… לא ממש, זה סתם צירוף מקרים שחשבתי שכדאי שאעלה.

אז מה אתם חושבים? איך רג'ילאקי ורג'ידראגו הגיעו דווקא לגאלאר, והאם הם באמת נוצרו בעידנים האלה?  מוזמנים להגיב לי בתגובות!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

2.3 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
17 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
נבו הפינסיר

אני חושב שרג'ידרגו מייצג את עידן הדינוזאורים, והוא הראשון שנוצר, ורג'יליקי אכן נוצר לאחרונה, הסיבה שהם בראותו מקדש היא שהם מנוגדים כראשון והאחרון, ימי הביניים היא תקופה מאוד קצרה ולמרות שהיא ייצגת את העבר הרחוק, בין העידנים בתרבות הפופולרית הכי עתיק הוא עידן הדינוזאורים. חוץ מזה רג'יגאס יוצר אותם רק לפי עידנים שמאפיינים מאוד את פני העולם באותו הזמן, ימי הביניים של הדרקונים גם היו רק באירופה [בסין לדוגמה הזמן עם הדרקונים היה הרבה לפני זה] ושינו אמנם את פני החברה האנושית אך לא את פני העולם.

Charizard he is the Best

וואו מגניב תודה אני חושב שרג'ילאקי הגיע דווקא לגאלאר בגלל שקלירקס זמין אותם ונראה לי שצדקת אצל רג'ילאקי אבל אצל רג'ידראגו נראה לי שהוא הגיע מהשמים וזיגארד זימן אותו

נבו הפינסיר

א, רג'יגאס יצר את כולם,
ב, איך זיגארד קשור לגאלר
ג, איך קלירקס קשור לרג'יליקי
ד, איך זיגארד קשור לרג'ידראגו מעבר לזה ששניהם אגדיים מסוג דרקון

פאלקיה

יכול מאוד להיות אבל על תהיו בטוחים כי זאת רק ההתחלה

דיאלגה

מי זה קליקרס

Ash
ארכיאוס

תאוריה מעולה