תיאוריות, קונספירציות ומיתוסים – חלק 7

היום נדבר על אחת התיאוריות הכי גדולות בפוקימון- המלחמה הגדולה. התיאוריה מתפתחת כל הזמן עם כל משחק שמתווסף אליה, אבל היום נדבר רק על הבסיס.

d9q1yg7 72a74e97 379e 4c20 b8e2 cf9e4bb603ec e1612718774789

אם שמתם לב, לרוב הדמויות הראשיות בפוקימון אין בכלל דמות אב. יותר מזה, יש מעט מאוד מבוגרים במשחק, רוב האנשים שתפגשו הם ילדים או זקנים. אבל למה? לאן נעלמו כל המבוגרים?

רמז מעניין שניתן לקבל מגיע מאחד המבוגרים היחידים שנתקל בהם הדור הראשון, סארג׳. לא רק שהוא נראה כמו חייל, הוא גם יגיד משפט מאוד מעניין- הוא יספר לשחקן שהפוקימונים מסוג חשמל הצילו אותו בזמן המלחמה. הוא לא ייתן עוד פרטים על המלחמה בה השתתף, ואף אחד במחוז קאנטו לא יזכיר את המלחמה.

pokemon lt surge anime 1210959 1280x0 1 e1612718812288

התיאוריה אומרת שבזמן כלשהו התרחשה מלחמה גדולה מאוד, לא ידוע למה או מתי היא התרחשה חוץ מכך שהעלילה של המשחקים היא כבר אחריה. לכן גם הערים מאוד קטנות ויש מעט מאוד אנשים, רובם כבר לא איתנו… במשחקים מאוחרים יותר (כמו x ו-y) תוכלו למצוא עוד איזכורים למלחמה, והתיאוריה אומרת שלמעשה כולם מדברים אותו אירוע אחד גדול שהשפיע על כל המחוזות, מעין גרסה של פוקימון למלחמת העולם הראשונה.

pokemon surge 1211975 1280x0 1 e1612718832487

מה אתם חושבים? האם המלחמה הגדולה קרתה גם בעולם הפוקימונים? מוזמנים לספר בתגובות. לתיאוריה הזאת יש עוד המשכים, אז אם תרצו לשמוע עליהם (או על כל נושא אחר שמעניין אתכם) מוזמנים לכתוב כאן!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 10 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
36 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
השוטרת ג'ני

אולי על למה אש סוג של כזה לא מתבגר, לפחוץ בנראות

היי

את יכולה לעשות תיאוריה מה היה הפוקימון השישי של פרופסור קוקואי?

מיסטי

אולי חייזרים פוקימונים הגיעו לכדור הארץ וניסו להשתלט על עולם הפוקיימונים ואבא של אש קטצאם היה מפקד הצי העולמי ושם הוא נחטף לאחר ניסיון הגנה על סארג ולאחר שהחייזרים הפסידו הם שמו להם סם כזה והם שחכו הכול ורק סארג שהיה החבר הכי טוב של אבא של אש לא שכח זאת וכל הזמן מזכיר שפוקימני החשמל היתה המומחיות של אבא של אש ועושה זאת לזיכרו…

פיקאצו

אני משער שבאמת פרצה מלחמה , תודה על הטור!!! הכרתי את התאוריה מהמשחקים (בבקשה תעשי טור על אינטליאון!! או על פוקימון שמש וירח , נתקעתי בסוף)

פיקאצו

תודה !! אני אנסה להכנס בשבועות הקרובים(:

פיקאצו

האמת שעברתי כבר את השלב! בכל מקרה תודה רבה!

luffy

עוד