תיאוריות קונספירציות ומיתוסים – חלק 72

היום בטור יהיה ההמשך לטור הקודם שלי מכיוון שהרבה מכם כתבו שהם רוצים חלק 2, קודם כל אחזור בקצרה על התחלה של התאוריה ואז אמשיך אותה כאן

כדי לקרוא את הטור הקודם: לחצו כאן 

pokemon go giratina1 1

בקצרה, התיאורה אומרת שבעקרון סוג הרוח הוא בעצם סוג האנטי חומר, בגלל שלדוגמא ארסיאוס לא היה יוצר פוקימונים מתים (אני מקווה) כמו גירטינה, אבל כאשר גירטינה הועבר לעולם העיוות הוא הפך לאנטי חומר, בנוסף סוג רוח וסוג רגיל מבטלים אחד את השני,  בטור שעבר (תודה למאגור שתיקן אותי בחלק הזה) ציינתי שאנטי חומר וחומר מבטלים אחד את השני, אך הם בעצם משמידים אחד את השני (לי זה מרגיש אותו הדבר אבל חשבתי שזה דיי חשוב לשים את זה כאן)  ואלה היו ההוכחות לתאוריה, אך היום אביא עוד הוכחות לחזק את התאוריה!

hisuian decidueye by rodriqc92 deyz2dt pre

אז עכשיו בואו נגיע ללדבר על פוקימונים שהם בעצם כמו הגלגול הבאה של אנשים שמתו, כמו לדוגמא פאנטאמפ (phantump) ו יאמסק (yamask)  אז על פי התאוריה הם בעצם הכפילים מעולם העיוות של האנשים האלה שהם מייצגים בעצם, הרי מה ההפך מאדם עשוי חומר שחיי? פוקימון מת שעשוי מאנטי חומר! 
עכשיו במקרה של דריפי (dreepy) הדברים קצת מסתבכים, מכיוון שהוא מגיע מפוקימון פרי היסטורי ולא מבן אדם.
אתם לא חושבים שזה מוזר איך שהוא טכנית פוקימון מאובן? מכיוון שהוא פוקימון שנכחד אבל עכשיו קיים בעולם? היחיד שידוע לנו עד עכשיו שחזר כסוג רוח? במקום שצריך להחיות את המאובן שלו במעבדה שתמיד הסתבכתי איך לקבל את הקאבוטו שלי בה בשביל להחזיר אותו לחיים? ובכן זה מכיוון שכאשר הפוקימון מת, הוא הועבר לעולם העיוות ולאחר מכן חזר כדריפי! פוקימון מסוג רוח או בעצם סוג אנטי חומר שהושפע מעולם העיוות, לשאלה למה הוא לא הפך לבן אדם אין לי תשובה אבל בסך הכל במקרה הזה לפי דעתי תאורית האנטי חומר הגיונית יותר מהרעיון המקורי של סוג הרוח 
הדבר היחיד שנשאר לדבר עליו הוא פוקימון שהם רק חצי סוג רוח! כמו לדוגמא דסידואי, או פוקימון שהם רק צורת רוח כמו צורת הרוח של אוריקוריו ~ סנסו אוריקוריו.
אבל גם כאן עם התאוריה זה מאוד פשוט! כאשר פוקימונים עוברים מעולם העיוות לעולם הרגיל יש אפשרות שעל הדרך מחליקים כמה חלקיקי אנטי חומר לעולם שמשפיעים על פוקימונים אחרים, הרעיון מתאים באופן מושלם לאוריקוריו ששותה את הנקטר שנמצא במקרה באי פוני – מקום שידוע שהוא מאחסן שער ליקומים אחרים מידי פעם (אני מדבר על חורי אולטרא כמובן) או פוקימונים כמו דסידואי, כפי שאנחנו יכולים לראות בפוקימון אגדות ארסיאוס, בעבר היה דסידואי סוג לחימה במקום רוח, אך קיבל את סוג הרוח ע"פ התאוריה כאשר הושפע מחלקיקים של אנטי חומר והתפתח להיות סוג רוח.

מקווה שנהנתם מהטור! מוזמנים לכתוב לי בתגובות תאוריות מטורפות שלכם או את הדעות שלכם על התאוריה הזאת! 

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

2 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
11 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גלסיאון❄

טור מדהים כרגיל, מאיפה אתה משיג את זה, זה כבר לא הגיוני! אתה צריך לעשות טור תאוריות על התאוריה מאיפה מגיעים הרעיונות שלך…

רילבום

תודה רבה טור טוב

סילבאלי

שכחתה להגיד שבאי פוני ,(חוץ מזה שהוא מקום שידוע שהוא מאחסן חורי תולעת אולטרה מידי פעם ופוקימונים כמו דסידואי), גם שומרת האי של האי פוני, טאפו פיני, יכולה לפתוח שער (בעזרת ערפל כבד שהיא יוצרת) שבעזרתו, מי שנילכד/ניכנס לאותו ערפל, יכול ליצור קשר עם אנשים שכבר לא איתנו (וכשה אני כותבת אנשים שכבר לא איתנו, אני מתכוונת לאנשים שכבר לא בחיים).

סילבאלי

אין בעד מה

אופק רנדלר

מטורף!!

אופאל

וואו הרעיון מעניין
טור מרתק והגיוני