5 דברים שלא ידעתם על פוקימון זהב, כסף וקריסטל

שלום לכולם כאן אילון והנה אני שוב מפרסם לכם את הפינה אבל הפעם על פוקימון זהב, כסף וקריסטל

עובדה 1

לפני שהיה סמארט פון כמו אייפון, גלקסי וכו' היה טלפון נייד פשוט ורגיל, וזה הפך לפופולרי מאוד בתקופה ששיחררו את זהב וכסף. וכנראה בגלל זה המפתחים החליטו ליצור את ציוד הפוקימון ובו היה אפשר להתקשר לשלושה אנשים בעיקר: אמא, פרופסור אלם וביל. לבדוק את השעה והרי כמובן שגם רדיו שבו היה אפשר לקבל טיפים.

 

עובדה 2

בפוקימון קריסטל יש בית למכירה בקאנטו שרשום שאף אחד לא גר שם, למרות שאחרי ההודעה אפשר פשוט להכנס ולדבר לאנשים שגרים שם :-| מוזר נכון?

 

עובדה 3

ואנחנו שוב בקריסטל, בפעם הראשונה שמדברים לאיש הזקן הוא נותן לכם ביצה מוזרה שיכולה להפוך לצורות ראשונות של כמה פוקימונים שהכרנו כגון פיקאצ'ו שידעו מהלך מיוחד שקוראים לו אגרוף מסחרר, אבל יש 14% להשיג פוקימון זוהר מהביצה הזאת. אבל זה רק בגרסה היפנית, שינו את זה אחר כך וזה הפך אפילו ל50%!

 

עובדה 4

זה די ידוע שהדור השני רץ על אותו מנוע כמו הדור הראשון אבל מה שהופך את זה לדי מעניין שאפשר לקבל בפוקימון סטאדיום פוקימון שיודע Surf ולהעביר אותו לדור הראשון, אז אפשרי להעביר אותו גם למשחקים מהדור השני.

 

עובדה 5

הידעתם שפוקימון זהב ופוקימון כסף תוכנתו על ידי ארבעה מתכנתים בלבד ועשו זאת בשנה אחת בלבד ואחד מהם היה סאטורי וואדה? שהיה על מחוז קאנטו ובנוסף מחוז ג'וטו, השאלה היא איך ארבעה מתכנתים בלבד הספיקו בשנה אחת בלבד לעשות דברים כמו אימון הפוקימונים, שעון של יום ולילה, פוקימונים זוהרים וכו'. מה שהם הספיקו בלתי יאמן בזמן הזה אז האנשים האלה לאותה תקופה היו מתכנתים ממש טובים ככל הנראה.

טוב זה הסוף של הפינה השבוע, המשך חופש נעים ונתראה בשבוע הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות