5 דברים שלא ידעתם על פוקימון רד ובלו

 שלום זה אילון עד כה הייתי מתרגם בלבד אבל עכשיו אני גם מעדכן
 

ובאתי אליכם בפינה חדשה שתפורסם כל שבוע בימי רביעי ובה אני אפרסם 5 עובדות על בקשר לפוקימון שנראה לא ידעתם. והפעם פוקימון רד & פוקימון בלו
 

עובדה 1

בעיר סלאדון יש שני בניינים: אחד בניין משחקים להרוויח נקודות והשני בניין פרסים לקנות דברים או פוקימונים בעזרת הנקודות האלה, אבל למה הם שני בניינים ולא אחד? ביפן יש חוק שאוסר על אנשים להרוויח כסף באמצעות לשחק בפאצ'ינקו, מה זה פאצ'ינקו? ובכן… אלה מכונות משחקים ביפן שיש בהם משחקי ארקייד בלבד, אבל כדי לעקוף את החוק הזה מחליפים את הזכיות שלכם בחריצים קטנים של זהב עטופים פלסטיק ולוקחים אותם לבניין המפוצל לחלוטין ומחליפים אותם תמורת כסף. שני הבניינים בבעלות אותו בן אדם אבל בגלל שטכנית זה לא קורה בבניין המשחקים זה לגמרי בסדר.

 
עובדה 2

יש רק 37 קולות לכל 151 הפוקימונים וההבדל נעשה באמצעות אפקטי קול כמו מהירות וגובה הצליל לכל ה37 קולות הבסיסיים האלו במטרה להפוך את הקולות לשונים לכל פוקימון, טוב. כמעט כל פוקימון, יש במשחקים ישנם פוקימונים עם אותם קולות.

 
עובדה 3

זמן חידון! מה לדעתכם המהלך הגרוע ביותר שהיה בפוקימון רד ופוקימון בלו? ספלאש נכון? טעות! אני מודה, ספלאש זה חסר תועלת. אבל לפחות רק חסר תועלת, המהלך הגרוע ביותר האמיתי זה focus energy כי מה שזה עושה במקום להעלות את סיכויי מכה קריטית זה רק מחליש אותה מה שעושה את המהלך הרבה יותר גרוע מחסר תועלת.

 
עובדה 4

מי ששיחק פוקימון רד ובלו יודע שנותנים כינוי לפוקימון המקסימום זה 10 תווים, בשל ההגבלה הזאת נראה קשה למפתחים להכניס את זה למשחק, למשל למה בשם Victreebl יש רק L אחת ולFeraligatr אין O, אז המגבלה הזאת הגיעה מבין הכינויים שניתנו בגרסת הבטא לגארידוס שהוא SkullKraken ויש בכינוי הזה 11 תווים ככה שהוא לא נכנס למגבלה או שהכינוי הזה לא יכל להכנס במשחק לילדיםindecision.

 
עובדה 5

כמו בכל משחק הפרופסור שלו מסביר לשחקן על כמה מגניבים פוקימונים וכמה כיף להיות עם אחד, ברד ובלו פרופסור אוק היה האחד. הוא הביא נידורן כדוגמה לפוקימון, אבל ידעתם שהקול שהנידורן הזה עשה היה למעשה של נידורינה?

ובכן זה הסוף של הפינה השבוע, המשך חופש נעים כולם ונתראה בשבוע הבא

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות