5 דברים שלא ידעתם על פוקימון שחור & לבן

שלום לכולם כאן אילון, אני ממשיך עם הפינה השבועית שלי. אז בואו נתחיל את הפינה והפעם על שחור ולבן.

עובדה 1

קרוב לשחרור פוקימון שחור ולבן 2 חברת PETA הוציאה משחק פארודיה על פוקימון בלאק ו-וואיט שיוכיח כי המשחק מראה התעללות בבעלי חיים.

 

עובדה 2

מי ששיחק בפוקימון אדום/כחול ופוקימון שחור/לבן כנראה יודע שבפוקימון אדום וכחול הייתה מאמנת בשם קרול שרצתה לפגוש פוקימון וורוד ועבה עם דפוס פרחוני על גופו, בפוקימון שחור ולבן קרול סוף סוף מגשימה את המשאלה שלה.

 

עובדה 3

כל סכסוך בעולם של פוקימון נפתר באמצעות קרבות פוקימונים, לא משנה כמה המצב רציני, אם מחבל עומד להשתמש בפוקימון שלו כדי להשמיד את כל החיים על כדור הארץ, אז צריך להלחם בפוקימון שלו בקרב כדי לעצור אותו, אי אפשר פשוט לאיים עליו עם אקדח או להרביץ לו.

קבוצה אחת בסדר עם לתקוף בני אדם באמצעות פוקימונים ואלה מנהיגי המכונים ביונובה, בפרק 13 של Pokemon Generations מנהיג מכון ביונובה הביס את צוות פלזמה והיכה אותם, גם את המאמן וגם את הפוקימונים.

 

עובדה 4

אחת התוספות הצפויות ביותר של פוקימון שחר ולבן 2 היה טורניר הפוקימון העולמי, זה נתן לשחק להשתתף בטורנירים כחלק ממצב יחיד של המשחק. מה שעשה את התחרויות האלה מרשימות כל כך היה היכולת להוריד מתחרים מיוחדים באמצעות חיבור הWi-Fi של נינטנדו. זה מאפשר לאתגר מנהיגי מכון ואת האלופים מהמשחקים הקודמים, אפשר גם להלחם נגד אנשים מיוחדים כמו ג'ובאני או צוות רוקט, או נגד יריבים של פוקימון שחור ולבן.

 

עובדה 5

מג'יקארפ הוא הפוקימון הנפוץ ביותר בכל משחקי הפוקימון כמעט, אפשרי למצוא אותו בכמעט כל מקום ברוב המשחקים, אבל בפוקימון שחור ולבן הוא לא נמצא בכל מקום אלא אפשר להשיג אותו רק על ידי קנייה ממוכר על הגשר, וזה בגלל שמג'יקארפ נדיר ביונובה מפני שיונובה מבוססת על אמריקה ומג'יקארפ הוא פוקימון שמבוסס על קרפיון אסייתי.

טוב זה הסוף של הפינה השבוע, המשך חופש נעים ונתראה בשבוע הבא ;-) 

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות