פוקימון גו+ & תקצירים לפרקים 44+45

שלום לכולם!

היום אדבר על הפוקימון גו+

לא מזמן יצא שדרוג קטן, וממש משמעותי שהוציאו בנוסף ולעזר לפוקימון GO, ולכל אלה שמתים/ שרופים על פוקימון GO, זה יכול להיות שינוי משמעותי, גדול, ובהחלט לעזור לכל המאמנים שלנו, שמחפשים את הפוקימונים סביב השעון, 24/7!

אז….. יצא עוד משהו נחמד, הוא דמוי צמיד, שמתחבר אל הטלפון דרך הבלוטוס ומודיע באמצעות רטט, אורות, צלילים וכדומה, אם יש פוקימונים בסביבה.

אבל, יתרון ממש גדול עם הדברים האלו-הם מתריעים על פוקימונים גם בלי שהמשחק פועל בטלפון, שזה ממש גדול עבור כל מי שאין לו זמן להיכנס למשחק ולשחק, זה מתריע לכשעצמו.

 

ולנושא אחר, היום שודרו פרקים  44, ו-45 בישראל.

פרק 44 – שיקוי הקסם של פרס

החבורה מגיעה לעיירת כפר קטנה ועוצרים על מנת למלא את מלאי התרופות שלהם. בינתיים מיאו מצוות רוקט חש ברע וקסנדרה, המוכרת מחנות התרופות, נחלצת לעזור לו. מאוחר יותר אש נלחם בקסנדרה ומגלה שהפרס שלה מפחד להילחם. אש מגלה גם שהיא רוצה שהפרס שלה יתפתח לפרסקט, בגלל הפטריה שלו שאמורה להיות תרופתית. אחרי עזרה רבה מצוות רוקט ומעט עזרה מאש, פרס מתפתח לפרסקט ובכך החבורה עוזרת לקסנדרה בהגשמת החלום שלה.

פרק 45 – שירו של ג'יגליפאף

אש והחבורה מגיעים לעיר ניאון, העיר שלא ישנה, ועוברים אותה. ביער שממוקם אחרי העיר הם מוצאים ג'יגליפאף שאינו יודע איך לשיר. לאחר ניסיונות רבים החבורה מלמדת את ג'יגליפאף איך לשיר, וכעת יש בעיה חדשה, אף אחד לא יכול להישאר ער ולהעריך את המוסיקה שלו. הם מחליטים להחזיר את ג'יגליאפף לניאון במטרה שאולי העיר שלא ישנה אולי תצליח להישאר ערה במהלך שירו של הפוקימון הקטן.

עד כאן להיום,

מאמנת הפקימונים ~שירה~

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות