סקר שבועי

מהי הסאגה האהובה עליכם (סיכום של כל הסקרים)?

צפה בתוצאות

X ו-Y: מערכת חיפוש שחקנים (PSS)

התקן מיוחד שמופיע בפוקימון X ובפוקימון Y הוא ה-PSS: Player Search System. התקן זה, שמופיע בתחתית המסך, נותן לכם אפשרויות רבות שאפשר לנצל במשחק עצמו ומחוץ למשחק. בעמוד זה מפורטות האפשרויות שמציע התקן ה-PSS. במערכת הזו, לכל שחקן יש פרופיל משלו והוא יכול להוסיף לעצמו חברים ולמצוא שחקנים אחרים.

PSS

קרב
Battle
האופציה הנפוצה ביותר היא הקרב. אתם יכולים להילחם נגד שחקן ללא כל צורך לגשת למרכז הפוקימונים. תוכלו לבחור בין קרב יחיד, קרב כפול, קרב משולש, קרב רוטציה או קרב מולטי. לפני הקרב תוכלו לבחור את הפוקימונים שלכם מבין השישייה או מהקופסאות ולהוסיף להם חפצים מהתיק.
החלפה
Trade
החלפה היא אופציה נפוצה
נוספת. ניתן להחליף פוקימונים עם שחקן אחר מכל מקום,
ללא צורך לגשת למרכז הפוקימונים.
Holo Caster
HoloCaster
Holo Caster היא אופציה חדשה, שפועלת באופן דומה לקרוסטרנסיבר ממשחקי הדור החמישי. באמצעות ה-Holo Caster, תוכלו ליצור קשר עם דמויות במשחק. כמו כן, תוכלו להתעדכן בחדשות של הגלובאל לינק ובחדשות של אנשים המשתמשים ב-StreetPass.
Battle Spot
BattleSpot
Battle Spot מאפשרת לכם להילחם נגד שחקנים אקראיים בשני מצבים: הראשון הוא קרבות חופשיים והמצב השני הוא קרבות מדורגים. בקרבות מדורגים, אתם תקבלו ניקוד בעבור כל קרב וכך תדורגו במקום מסוים. כמו כן, במידה ומישהו מתנתק מהקרב, הוא מקבל ניקוד שלילי.
Global Trade Station
GTS
באמצעות ה-PSS יש לכם גישה ל-Global Trade Station. אתם יכולים, מבלי לגשת למרכז הפוקימונים, לחפש אחר פוקימון שאתם רוצים ולהציע בתמורה פוקימון שלכם. לראשונה, אתם יכולים לחפש פוקימון שאינו מופיע בפוקידע שלכם.
Wonder Trade
WonderTrade
Wonder Trade היא אופציה בה אתם מחליפים פוקימון עם שחקן אקראי. אתם בוחרים איזה פוקימון אתם רוצים לתת בהחלפה, אך עד הרגע בו מתבצעת ההחלפה, לא תדעו איזה פוקימון אתם תקבלו בתמורה.
O-Powers
OPowers
O-Powers הם תוסף חדש, שמאפשר לכם להשתמש בו בכדי לעזור לכם במסע. O-Powers מסוימים יקלו עליכם בלכידת פוקימון, אחרים יגדילו את הסטאטים של הפוקימונים שלכם ואחרים יגדילו את סכום הכסף או נקודות הניסיון שתקבלו. את ה-O-Powers תוכלו לחלוק עם חברים ולהשתמש בהם בכדי לעזור לחבריכם.
Shout Out ו-Trainer PR Videos
ShoutOut
Shout Out היא אופציה בה אתם יכולים לכתוב ולהתכתב עם חבריכם ועם אנשים הקרובים לכם באזור. בנוסף, אתם יכולים לשתף עם חבריכם את סרטוני הוידאו הקצרים שיצרתם בסטודיו הוידאו PR.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות