סקר שבועי

מהי הסאגה האהובה עליכם (סיכום של כל הסקרים)?

צפה בתוצאות

X ו-Y: פוקימון אמי

פוקימון אמי (Pokemon Amie) היא אופציה חדשה במשחקים. אתם יכולים לשחק עם אחד מהפוקימונים שלכם. באמצעות אופציה זו, אתם יכולים ללטף את הפוקימון שלכם, לשחק איתו ולהאכיל אותו. זה יחזק את הקשר והידידות ביניכם ובין הפוקימון. הקשר המחוזק מתבטא בקרב, בו הפוקימון איתו שיחקתם יסתובב אליכם כאשר הוא יחכה לפקודה.

PokemonAmie

משחק
Copy
בפוקימון-אמי יש לכם את האפשרות ליצור אינטרקציה עם הפוקימון שלכם. אחת מהאפשרויות היא הליטוף. תוכלו ללטף את הפוקימון שלכם, כשישנם מקומות מועדפים אותם הוא מעדיף שטלפו וכאלו שפחות. הליטוף מוריד מההנאה של הפוקימון אך מעלה את האהבה. ישנם פוקימונים שונים שיגרמו למצב מיוחד בעת הליטוף. למשל, פוקימון כמו סלאגמה יכול לגרום לכם לכוויה, או ליטוף הלחיים של פיקאצ'ו ישתק אתכם וכדומה. כמו כן, תוכלו לשחק עם הפוקימון שלכם במיני-משחקים. ישנם שלושה מיני-משחקים שלכל אחד מהם רמות קושי, אותן תוכלו להשיג במידה ותצליחו לפחות 3 כוכבים בדרגת הקושי הקודמת לה. כמו כן, תוכלו להשיג פוקיפאפים באמצעות המשחקים. בנוסף למיני-משחקים, ישנו משחק מיוחד שתוכלו לשחק עם הפוקימון שלכם, שהוא חיקוי פרצופים. הפוקימון שלכם יבצע פרצוף ויהיה עליכם לחקות אותו. חמישה חיקויים מוצלחים יעלו את האהבה של הפוקימון כלפיכם.
סטאטים
A1 A2
בפוקימון-אמי יש שלושה סטאטים מיוחדים שמודדים את האהבה של הפוקימון: אהבה, הנאה ומלאות. האהבה מודדת כמה הפוקימון שמח אתכם, ההנאה מודדת כמה הפוקימון שיחק אתכם, והמלאות מודדת כמה פוקיפאפים הפוקימון צריך. הסטאטים נקבעים בסולם של 0 עד 255. ישנן חמש רמות של אהבה של הפוקימון. כדי להעלות את הסטאטים יש לבצע פעולות שונות עם הפוקימון בפוקימון-אמי, כמו ליטוף, מיני-משחקים, האכלה וכדומה. כל פעולה תעלה סטאט מסוים, אך עשויה להוריד סטאט אחר. לרמת האהבה יש השפעות גם מחוץ לפוקימון-אמי:
ברמה 2 ומעלה – פוקימון ירוויח פי 1.2 יותר ניסיון בקרבות.
ברמה 4 ומעלה – פוקימון יוכל לפעמים להתחמק ממתקפות, גם כאשר יש להן 100% דיוק. כמו כן, הוא יוכל לשרוד מתקפות שיגרמו לו להתעלף, או להתנער מתנאי סטאטוסים בסוף התור.
ברמה 5 ומעלה – ישנו סיכוי גדול יותר למכות קריטיות.
פוקימון עם רמה גבוהה של אהבה יוכל ליצור אינטרקציה מיוחדת עם המאמן במהלך הקרב. כמו כן, איוי יוכל להתפתח לסילביאון החל מרמה 2 של אהבה, כל עוד הוא יודע מתקפת פיה וכאשר הוא עולה רמה.
רמה נקודות
0 0
1 1
2 50
3 100
4 150
5 200
עיצוב
Decorate
לכל פוקימון ישנו מרחב מיוחד משלו בפוקימון-אמי. ניתנת לכם האפשרות לעצב את המרחב של הפוקימון עם רהיטים שונים. תוכלו להשיג אותם באמצעות השגת חמישה כוכבים במיני-משחק, או השגת רמת קושי חדשה במיני-משחק, או לאחר שהפוקימון מגיע ל-25, 50, 75, 100, 150 ו-255 נקודות של אהבה. כמו כן, גם מבקרים שעוצרים במרחב, יכולים להשאיר רהיטים. במידה ואתם משאירים פוקי-פאפים על הרצפה עבור פוקימונים אחרים, אתם תוכלו לקבל חפצים מיוחדים.
פוקיפאפים
Pokepuff1
בפוקימון-אמי אתם יכולים להאכיל את הפוקימונים שלכם עם פוקיפאפים. ניתן להשיג פוקיפאפים באמצעות מיני-משחקים או ביקור של פוקימונים. ניתן להחזיק עד 100 פוקיפאפים.
לפוקיפאפים יש חמישה טעמים: Citrus (כתום), Mocha (חום), Sweet (ורוד), Spice (חום כהה), ו-Mint (ירוק). כמו כן, ישנן ארבע רמות של פוקיפאפים: Basic, Frosted, Fancy ו-Deluxe. בנוסף לאלו, ישנה רמה נוספת ונדירה יותר, Supreme, לה יש סוגים מיוחדים וניתן להשיג פוקיפאפים כאלו בדרכים מיוחדות.
סטאטים
Pokepuff2
סוג דרך
Spring להשיג 5 כוכבים בכל מיני-משחק בדרגת Unlimited
Summer להשיג 5 כוכבים ב-Head It בדרגת Unlimited
Fall להשיג 5 כוכבים ב-Berry Picker בדרגת Unlimited
Winter להשיג 5 כוכבים ב-Tile Puzzle בדרגת Unlimited
Honor לבקר פוקימון לאחר ניצחון על רביעיית העלית
Wish לבקר פוקימון ביום ההולדת של השחקן
1 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות