סקר שבועי

מהי הסאגה האהובה עליכם (סיכום של כל הסקרים)?

צפה בתוצאות

X ו-Y: פוקימון גלובאל לינק

הפוקימון גלובאל לינק, שהחל לראשונה בדור החמישי, מגיע גם לדור השישי. הבסיס של הגלובאל לינק נשאר כמו זה שבדור החמישי – אתר אינטרנט אליו תוכלו להתחבר ולהשתתף בתחרויות ועוד. במידה ואתם נרשמים לגלובאל לינק עם אותו שם משתמש בו השתמשתם במשחקי הדור החמישי, חלק מההשגים שלכם יעברו גם לגלובאל לינק של הדור השישי. בעמוד זה מפורטים החידושים של הגלובאל לינק.

ציר זמן
Timeline
אחד מהחידושים בגלובאל לינק הוא ציר זמן. בציר הזמן תוכלו לפרסם נקודות חשובות במסע שלכם, כמו השגת תגים, לכידת פוקימונים ועוד. בנוסף, תוכלו לפרסם בציר הזמן תמונות שצילמתם במהלך המשחק. אנשים שאינם חברים שלכם יוכלו גם כן להיחשף לציר הזמן שלכם, במידה ובחרתם בכך. כל המידע שתפרסמו בציר הזמן שלכם יהיה ניתן לשיתוף ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר.
חדשות
GLNews
בניגוד לגלובאל לינק של הדור החמישי, בו היה צורך להיכנס לאתר האינטרנט של הגלובאל לינק בכדי להתעדכן בחדשות, תוכלו לקבל את החדשות גם דרך המשחק עצמו, וזאת באמצעות אפשרות ה-Holo Caster של התקן ה-PSS.
קרבות דירוג
GLRating
בקרבות הדירוג אתם תוכלו לשחק נגד מאמנים שונים מכל העולם, והתוצאות ישמרו בגלובאל לינק, שם יופיע הדירוג שלכם בין כל השחקנים בעולם. ישנם חמישה מסלולי קרבות: קרב יחיד, קרב כפול, קרב משולש, קרב רוטציה וקרב מיוחד, שבסוג זה, החוקים משתנים מדי שלושה חודשים. כמו כן, במידה ושחקן מתנתק במהלך הקרב, תוצאת הקרב תחשב עבורו כהפסד והדירוג שלו יירד.
פוקי-מיילים
GLMiles
בפוקימון X ו-Y מוצגים הפוקי-מיילים, סוג מסוים של מדד מטבעות, שאותו ניתן להשיג באמצעות פעולות שונות כמו החלפות מכל הסוגים ושימוש ב-StreetPass, או לשחק בגלובאל לינק באטרקציות השונות. תוכלו להשתמש בפוקי-מיילים בכדי לקנות חפצים שונים במשחק. את החפצים תוכלו לקנות בגלובאל לינק או במרכז הפוקימונים בעיר לומיאוס מהאיש שליד המחשב.
תמונה שם מחיר בגלובאל לינק (פחות מ-20 מדליות) מחיר בגלובאל לינק (מעל ל-20 מדליות) מחיר בעיר לומיאוס
Berry Juice Berry Juice 5 4 10
Lemonade Lemonade 7 5
Moomoo Milk Moomoo Milk 10 8 20
Full Heal Full Heal 15 12 30
Max Repel 17 13 35
Hyper Potion Hyper Potion 30 24 60
Ultra Ball Ultra Ball 60
Ether Ether 60 48 120
Max Potion 62 49 125
Heart Scale Heart Scale 100
Full Restore Full Restore 150 120 300
Max Revive 200 400
Rare Candy Rare Candy 250 500
PP Up PP Up 500 1000
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות